Data zgłoszenia Imię, nazwisko lub nazwa inwestora Nr działki lub domu Obręb lub ulica i miejscowość Gmina Opis projektowanego obiektu Data wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia Informacja o braku sprzeciwu
22.03.2023

Budokom S.C. Marek Sienkowski Sylwester Hempel

Małgorzata Grocka

Zygmunt Grocki

65 AM-18 Sobótka Sobótka Budowa instalacji gazu    
22.03.2023 Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. 44/1, 44/4, 44/5, 44/6, 45/4, 45/34, 45/35, 45/36, 45/41, 45/42, 45/43, 54 AM-1 Gajków Czernica Budowa sieci wodociągowej    
22.03.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej 373/1 Pełcznica Kąty Wrocławskie Budowa kanalizacji sanitarnej    
23.03.2023 Plus Inwest Deweloper Sp. z o.o. 987/13 AM-4 Św. Katarzyna Siechnice Budowa sieci wodociągowej orz kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.03.2023 Renata i Damian Gliszczyńscy 623/1 AM-2 Rogów Sobócki Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.03.2023 Green Home Development Sp. z o.o. Piotr Kłoda 169dr, 228 AM-1 Krzyżowice Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej , kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.03.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 464/1, 40/1, 511, 459/2 Kiełczów Długołęka Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.03.2023 Sanbet Fabryka Betonu W. S. Piotrowscy sp.j. 384/73, 384/77 AM-1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa instalacji gazowej    
24.03.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 61/12, 61/16, 61/11, 61/6, 61/9, 185/6 Ślęza Kobierzyce Budowa sieci elektroenergetycznych z przyłączami 22.05.2023  
27.03.2023 Karolina Kumidaj 714/10 Jordanów Śląski Jordanów Śląski Budowa nowego budynku mieszkalnego 06.04.2023 wycofanie wniosku umorzenie postępowania
27.03.2023 BJ Bartosz Jacak 27/6, 5 Racławice Kobierzyce Budowa sieci Wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.03.2023

Anna Turno-Kręcicka

Klaudia i Marcin Piekarz

Łukasz Płoszajski

Mateusz Sikora

453/8, 453/1 AM-1 Tyniec Mały Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.03.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 93/52, 93/54, 360 Wojnowice Czernica Budowa gazociągu    
28.03.2023

Agnieszka i Marcin Kokott

K&M Investment Sp. z o.o.

471/1, 477/10 AM-4 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.03.2023 Grażyna Majkowska-Skrobek 55/4 Kamień Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.03.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 50 Biestrzyków Siechnice Rozbudowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.03.2023 Ewa Strzała 216/12, 216/20, 217/24 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.03.2023 G.EN. FAZ ENERGIA Sp. z o.o. 309/883, 309/885, 309/1048, 309/1049 AM-3 Nadolice Wielkie Czernica Budowa sieci gazowej    
30.03.2023

Daniel Potoczak

Adan Macyszyn

Bartłomiej Weis

381/10, 381/5, 28/2 Groblice Siechnice Budowa odcinka sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.03.2023 Artur Pietrzyk 50/15 AM-1 Radomierzyce Siechnice Budowa zewnętrznej instalacji gazowej   umorzenie
30.03.2023 Michał Gogół 266 Siedlec Długołęka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.03.2023 Kamil Brzozowicz 534/4 AM-1 Iwiny Siechnice Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazu    
31.03.2023 Marzena Ramżyńska-Popielska 450/26 Iwiny Siechnice Przebudowa budynku jednorodzinnego   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.04.2023 Krystyna Masternak 370, 377/1, 376/7 Brzezia Łąka Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.04.2023 Piotr Michalewski 432/12 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa doziemnej i wewnętrznej instalacji gazu    
07.04.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

10/8, 10/4, 9dr, 4/3, 4/1dr, 1/1dr AM-9

2/3dr, 2/4dr AM-8

1dr, 2dr, 3/2dr AM-24

100dr, 124, 125, 102/2dr, 102/3dr AM-25

Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.04.2023 GLP Meteorite (Poland) sp. z .o. 201, 206/2 Domasław Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.04.2023 TAURON Dystrybucja S.A. 309/618, 309/638, 309/671, 309/677, 309/836, 309/837, 309/838, 309/839, 309/840, 309/841, 309/842 Nadolice Wielkie Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.04.2023 Ryszard i Małgorzata Osińscy 46/9 Kobierzyce Ślęza

przebudowa budynku jednorodzinnego wolno stojącego

  brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.04.2023 G.EN. OPERATOR Sp. z o.o. 165dr, 167/1dr Krzyków     Czernica Budowa sieci gazowej śr/c   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.04.2023 Andrzej Cupryś 517/1 AM-1 Iwiny Siechnice Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.04.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 705/4, 303/22, 303/27, 303/31, 303/32, 302/6, 302/1, 449/2 Długołeka Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.04.2023 Gabriela Majczyk 61/10 AM-1 Żórawina Żórawina Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.04.2023 Robert Matkowski 86/4, 86/3, 84/25 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.04.2023 Robert Korkuś 171dr, 51/2, 49/4, 46/9, 46/3 Polakowice Żórawina Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.04.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 575/8, 575/5, 575/7 Smolec Katy Wrocławskie Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.04.2023 Sebastian Tęcza prowadzący działalność pn. DIV Technik Sebastian Tęcza 231/3, 229/4 Czernica Czernica Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.04.2023 Janusz Kowalewski 85/19, 85/12, 86/3, 86/4, 44 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
21.04.2023 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wdociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 68, 11/7 AM-1 Żerniki Małe Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.04.2023 Svitlana Jędrzejczyk 20/1 Wilczków Żórawina Przebudowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.04.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 72/23, 72/20, 72/2, 72/7, 74 AM-26 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.04.2023 Olga i Bartłomiej Faber 23/43 Kąty Wrocławskie Sośnica-Różaniec rozbudowa budynku jednorodzinnego   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.04.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 74, 72/7, 20 AM-26 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej i grawitacyjnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.04.2023 Roksana Lechowska 62/16 Wysoka Kobierzyce rozbudowa budynku jednorodzinnego 8.05.2023  
27.04.2023 Janusz Kuriata 58 AM-19 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodiznnego 10.05.2023  
27.04.2023 Gmina Sobótka 12/7 Sobótka Sobótka Budowa sieci wodociągowej Dn355mm   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.04.2023 Ryszard Janik 599/14, 617/1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.04.2023 Daniel Sienkiewicz 599/14 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
27.04.2023 Nestle Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o.

43/28, 87

6/10

Gądów Jaszkotle

Zabrodzie

Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.04.2023 Jarosław Jach 103/15, 106/1, 330, 91/10, 91/5 AM-1 Groblice Siechnice Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak spzreciwu do zgłoszenia
28.04.2023 Paweł Lisek 468/9 Nasławice Sobótka wolno stojący budynek mieszklany jednorodzinny do 70 m   pismo informujące, że zgłoszenie nie spełnia wymogów określonych w ustawie Prawo budowlane
28.04.2023 Natalia i Tomasz Cieślik 9/3 AM-1 Domasław Kobierzyce Budowa sieci wodociagowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
28.04.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 257, 260/5, 260/7 Chrząstawa Mała Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.04.2023 Jadwiga Targoni 242/4 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej    
04.05.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 140/7, 140/9, 325/2 dr Czernica Czernica Budowa sieci gazowej   bra sprzeciwu do zgłoszenia
04.05.2023 Wojciech Raus 199/22, 199/6 Kamień Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.05.2023

Marek Miziur

Małgorzata Miziur

3/26, 3/28 AM-1 Galowice Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
05.05.2023 Alan Leszek Budziński 550dr, 445/2dr AM-1 Strzegomainy Sobótka Przebudowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia                        
05.05.2023 GLP Meteorite (Poland) sp. z o.o. 1/23, 1/22, 1/29 Magnice Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.05.2023 Gmina Sobótka

236/6, 224, 44, 6/16, 28, 236/3, 5/6, 3/6, 230/1, 45, 59, 244, 99, 236/1, 277/5, 291, 277/3, 286, 98, 43, 290, 226, 3/28, 235/3, 236/5

107

Ręków

Stary Zamek

Sobótka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.05.2023 Barbara Borzymowska 148, 210 Pruszowice Długołęka Budowa wodociągu De125   brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.05.2023 Gmina Sobótka

18/3, 99/2, 32/3, 32/4, 185, 112/3, 154, 107/7, 105, 162, 171, 190, 191, 74/3, 172, 36/2, 73/5

178, 182/1

Olbrachtowice

Stary Zamek

Sobótka Budowa sieci kanalizaji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.05.2023 Szymon Bartczak 301/7, 301/8 AM-1 Długołęka Długołęka Rozbudowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.05.2023 Gmina Kąty Wrocławskie 92/90 AM-1 Mokronos Górny Kąty Wrocławskie Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.05.2023 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 125/2, 127/4, 127/2, 129/3, 127/10 AM-1 Rolantowice Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.05.2023 Wspólnota Mieszkaniowa 29 AM-14 Sobótka Sobotka Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.05.2023 FIT Development Mucha, Nelec, Staśkiewicz S.K.A. 206/19 AM-1 Kiełczów Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.05.2023 Krzysztof Jaremko 213/21, 213/50 AM-1 Wilczyce Długołęka Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak spzreciwu do zgłoszenia 
10.05.2023 Zdzisław Kulik 393 Mirków Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.05.2023 Paulina i Krzysztof Sus 316/21 Stępin Długołęka Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego    brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 43, 42, 35/1, 35/2, 41 Ujów Mietków Budowa sieci kablowej niskiego napięcia   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.05.2023 Barbara Kuzyszyn 5 AM-11 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 71/19, 71/18, 100, 72/7, 143 Piecowice Długołeka Budowa sieci kablowej niśkiego napięcia   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
12.05.2023 DJ Intres Sp. z o.o. 10/20, 47/1, 50, 62, 55/9 Krzeptów Kąty Wroclawskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 677, 676/7, 676/8, 676/10, 676/11, 676/12 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 603, 486/1, 505/2, 507/1, 507/2, 507/3, 511/1 Święta Katarzyna Siechnice Budowa lini kablowej niskiego napięcia 07.07.2023  
15.05.2023 Wiesław Ziobrowski 87 Groblice Siechnice Budowa wewnętrznej i zewnętrznaj instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.05.2023 Marek Pawlikowski 63/50 Gniechowice Kąty Wrocławskie Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.05.2023 Barbara Kara 186/48 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.05.2023 Grażyna Kara 578/1 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A.

544/101, 544/102, 560/2, 434, 1/5, 1/10, 1/9, 429,

525, 89/319, 479, 215/2

Wilczyce

Kiełczów

Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.05.2023 Monika i Albert Demidowscy 284, 603/1 Żórawina Żórawina Budowa sieci kanalizacj sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.05.2023 Kopalnia Surowców Mineralnych "Byczeń" Sp. j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia 246/2, 246/1, 356/5, 225, 223/2, 193, 243, 356/1 Stróża Mietków Budowa sieci wodociągowej    
17.05.2023 Marcin Mucha 42, 44/22, 44/23, 612/6 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.05.2023 Wiking Developer Sp. z o.o. 115, 21/1, 20/5, 22/4, 27/7, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 22/19, 22/20 AM-1 Mędłów Żórawina Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 1/2, 22, 47/8, 47/5, 47/6, 47/7 Biestrzyków Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej    
18.05.2023 GREMIX Sp. z o.o. 338dr, 382/1, 382/13, 382/14, 382/15 AM-1 Bielawa Długołęka Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.05.2023 Wojciech Toborek 714/1 Jordanów Śląski Jordanów Śląski budowa budynku jednorodzinnego 31.05.2023  
19.05.2023 Edward Ludwikowski 69/1 dr, 37/3, 37/15 AM-1 Mokronos Górny Kąty Wrocławskie Budowa odcinka sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.05.2023 Bogdan Kucmus 18 Sobótka Sobótka Budowa instalacji gazowe   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.05.2023 Stando Development Sp. z o.o. 371/5, 371/40 Tyniec Mały Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej i  kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
22.05.2023 Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie 206/4, 178, 165, 167 Wojkowice Żórawina Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.05.2023 Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie 206/4, 199/6, 197/2, 202/2, 227, 502/1, 501/1 Wojkowice, Żórawina Żórawina Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.05.2023 Włodzimierz i Teresa Ilniccy 14/12 Nowa Wieś Wrocławska Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej 01.09.2023  
24.05.2023 Ryszard Kara 179/6 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej    
24.05.2023 Patrycja Sołyga 204, 214/7 AM-2 Brzezia Łąka Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.05.2023

Instal 3D Piotr Hołdowicz

Rafał Kruczek

Rafał Byczkowski

Rotatech Polska Sp. z o.o.

399, 263, 361/16, 361/11, 361/27 AM-1 Domaszczyn Długołęka Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 68/11, 68/16, 68/9, 68/12, 68/17 Ozorzyce Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.05.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 783/5, 770, 781 Radwanice Siechnice Budowa odcinka sieci gazowej    
24.05.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 467, 165/5, 165/6, 165/7, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13 Kiełczów Długołęka Budowa odcinka sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.05.2023 Polska Społka Gazownictwa Sp. z o.o. 459/2, 467/1 Kiełczów Długołęka Budowa odcinka sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.05.2023 Aleksandra Muszkieta 35/3 AM-2 Radomierzyce Siechnice Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.05.2023 Artur Żurakowski 25/22 Pełczyce Kobierzyce Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instlacji gazowej    
26.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 602/1, 229, 337/1, 337/2, 337/3, 337/4, 337/5, 337/6, 337/7 Brzezia Łąka Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.05.2023 Dzisiejszy Dom Sp.  z o.o.

666/3, 679/2 AM-4

40, 45/41 AM-1

Kamieniec Wrocławski

Gajków

Czernica Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.05.2023 Dzisiejszy Dom Sp.  z o.o. 38/1, 38/7, 39, 40, 41, 42/3, 42/4, 44/4, 45/3, 45/4, 45/37 AM-1 Gajków Czernica Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.05.2023 Jan Tkaczyk 673/2 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.05.2023 Władysław Tkaczyk 307/7 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.05.2023 RKZ Development sp. z o.o. 309/6 Długołęka Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.05.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 235/6, 571/1, 136/2 Nowa Wieś Kącka Kąty Wrocławskie Budowa odcinka siei gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.05.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp.  z o.o. 390 Smolec Katy Wrocławskie Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.05.2023 Kobierzyckie Przedsiębierstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 207, 231/2, 30/19, 30/20, 31/10, 31/11 Domasław Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.05.2023 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 104, 109/1, 98/8 Żerniki Male Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.05.2023

Aleksandra Seradin

Mariusz Dziewięcki

82/29 Krzyżowice Kobierzyce Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.05.2023 Grażyna Bromowicz 89/201 Kiełczów Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.05.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 85/2, 26/1, 26/2, 87, 24/2 Siechnice Siechnice Budowa sieci kablowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.06.2023 Beata Kądziela 15/3 Królikowice Kobierzyce Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.06.2023 Wojciech Bagiński 70 AM-15 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.06.2023 Agnieszka Piątek 13 AM-14 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.06.2023 Emilia Chałka 293/3 Mirków Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
01.06.2023 Sweet Home Solutions Sp. z o.o. 50/90, 50/109, 50/110, 50/141 Radomierzyce Siechnice Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 24/9, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 77/4, 100 Michałowice Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
02.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 91/1, 180/5, 241/3, 269, 391 Siedlec Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.06.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 221/14, 240 AM-1 Krzyków Czernica Budowa gazociągu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.06.2023 Gabriela Turowska 36/6 Suchy Dwór Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.06.2023 Jan Barański 141/1 Domaszczyn Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.06.2023 Faustyn Czajgucki 13 AM-31 Sobotka Sobótka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.06.2023 Roksana Lechowska 62/16 Wysoka Kobierzyce Rozbudowa i przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej 6.06.2023  
06.06.2023 Marek Król 217/2, 216/4, 216/16 Stary Zamek Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.06.2023 Ewa Finster-Gorzko 311/1 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.06.2023 Zdzisław Kubicz 311/1 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 448/2, 446, 438, 441/1, 441/4, 441/5, 441/6, 441/7, 441/8, 441/11, 441/13, 441/14 Chrząstawa Mała Czercnia Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia  
09.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 431/76, 431/78, 431/80, 431/81, 431/82, 431/84, 431/85, 431/86, 431/89, 431/91, 431/93, 431/95, 431/97, 431/157, 431/158, 431/166 Szczodre Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
12.06.2023

Bożena Denkiewicz

Eugeniusz Denkiewicz

24/6 Wojnowice Czernica Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.06.2023 Jezry Jędrkowiak 80/15 Długołęka Długołęka Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.06.2023 Maciej Mucha 26/10 Mędłów Żórawina Budowa zewnętrznej instalacji gazowej    
13.06.2023

Alicja Łukaszewicz

Mariusz Mitschke

112/8, 112/13 Owsianka Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    
13.06.2023 SpeeHome Deweloper Sp. z o.o. 909/13, 909/6, 909/7, 909/14, 652 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa sieci kanalizacji deszczowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.06.2023 Gmina Długołęka 430/4, 435 Wilczyce Długołeka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   umorzenie
13.06.2023 Katarzyna Gorzawska 229, 337/7 AM-2 Brzezia Łąka Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgloszenia
13.06.2023 Marcin Szczebak prow. działalność gospod. pn.: PER-CAPITAL Marcin Szczebak 19/14, 19/15 Łany Czernica Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.06.2023 Grażyna Cecot 388/2 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.06.2023 Elżbieta Madej 615/19 Siechnice Siechnice Budowa wewnętrznej instalacji gazu    
14.06.2023 Grzegorz Zięntek 30 AM-12 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Rozbudowa wewnętrznej instlacji gazowej   umorzenie
14.06.2023 Robert Woszczyk 67/4 AM-13 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Rozbudowa wewnętrznej instlacji gazowej   umorzenie
15.06.2023 Małgorzata i Adam Łoś 140/6 Januszkowice Długołęka Budowa nowego budynku  22.06.2023  
15.06.2023 Agnieszka Kowalów-Krystosek 254/2 Długołęka Długołeka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.06.2023 Gmina Sobótka 48, 25, 22, 21, 39 Sobótka Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 55/116, 90, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6 Chrząstawa Wielka Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
16.06.2023 Zbigniew Ryba 72/5 Sobotka Sobótka Budowa instalacji gazu   sprzeciw do zgłoszenia
16.06.2023 Dorota Krzemień 72 Sobótka Sobótka Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.06.2023 Tadeusz Glegociński 556/15 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.06.2023 Mariusz Banach, Joanna Banach 23/1 Wierzbice Kobierzyce Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.06.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Czernica Sp. z o.o. 309/201, 309/6, 309/185, 309/183, 309/184, 309/182 Nadolice Wielkie Czernica Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.06.2023 Beata Baranowska-Mazurkiewicz 31/12 Domasław Kobierzyce Budowa wewnętrznej instalcji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.06.2023

Katarzyna Schmidt

Paweł Gnych

182/8 Nadolice Wielkie Czercnia Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.06.2023 Agnieszka i Marian Stefanek 721/12 AM-4 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.06.2023 Jan Śmiałkowski 10/7 Magnice Kobierzyce Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.06.2023 Michał Matkowski 87dr, 91/5 Bliż Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.06.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 498/35, 378/14, 378/3, 387/21, 387/20, 424/1, 427/22, 427/20, 427/21, 8, 9 AM-1 Iwiny Siechnice Budowa sieci wodociagowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.06.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 9, 41, 526, 86/69, 86/70, 86/15, 86/17, 86/25 AM-1 Iwiny Siechnice Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.06.2023 Zielony Domaszczyn Sp. z o.o. 258dr, 108/8, 109/23, 108/4, 416/1, 416/2, 416/3 Domaszczyn Długołęka Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 86/1. 86/2. 85/15. 86/4. 85/20. 86/5. 86/6. 86/7. 86/8 Wojnowice Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
29.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 138/13, 138/8, 432/9 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa sieci kablobej elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.06.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 260/37, 255/3, 119/6, 119/18, 260/1 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.06.2023 Jacek Dudziec 229, 574, 238/1 Nowa Wieś Kącka Kąty Wrocławskie Budowa sieci elektroenergetycznej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.06.2023 Green Zero House Sp. z o.o. 378/247, 378/249, 378/43 Kobierzyce Kobierzyce Budowa nowego budynku mieszkalnego  12.07.2023  
04.07.2023 Katarzyna i Ryszard Leśniewscy 98/10 AM-1 Będkowice Sobótka Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego  19.07.2023  
04.07.2023 Andrzej Bąk 391/19 AM-1 Rgów Sobócki Sobótka Budowa noewgo budynku mieszkalnego jednorodzinnego  21.07.2023  
05.07.2023 Łukasz Klich 10/4 Żórawina Żórawina Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 105/11, 106/13, 106/12, 105/10, 108/13, 108/10, 107/1, 192, 106/14, 106/11, 105/9, 281 Karwiany-Komorowice Żórwina Budowa sieci elektroenergetycznej 11.10.2023  
05.07.2023 Mariola Pochylska 601/1, 611, 36 Sulistrowiczki Sobótka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 214, 215, 259/1, 259/2 Mnichowice     Żórawina Budowa sieci elektroenergetycznej 18.10.2023  
06.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 432, 457/1, 292, 332 Jeszkowice, Czernica Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.07.2023 Artur Prusinkiewicz 59/10 Dobkowice Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.07.2023 Olgierd Wiercimok 601/1dr, 107/8dr Sulistrowiczki Sobótka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.07.2023 Gmina Długołęka 253/1, 213/5, 215, 216 Szczodre Długołęka Budowa i przebudowa sieci kanalizacji deszczowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 603, 486/1, 505/2, 507/1, 507/2, 507/3, 511/1 Święta Katarzyna Siechnice Budowa sieci kablowej 03.08.2023  
07.07.2023 Roman Jędrzejczyk Sp. km-a.

150, 103/3, 103/4, 103/5, 103/35, 104/8, 104/9, 104/16, 101/9, 102, 100, 109 AM-1

107/297, 106 AM-2

Krzeptów Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.07.2023 G.EN. Operator z o.o. 238/1, 300/16, 301/4, 273, 282/3, 282/6, 287, 291/1, 291/5, 297/16, 298/2, 300/9 Dobrzykowice Czernica Przebudowa i budowa sieci gazowej   22.11.2023 brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.07.2023 Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kościuszki 17-17A 58 Sobótka Sobótka

Budowa wewnętrznej instalacji gazu

  brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.07.2023 FDI I Sp.z o.o.

65/114, 65/115, 65/117, 65/118, 65/120, 65/218, 175/29, 176/4, 176/6, 191/2, 194, 196

Sadków Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.07.2023 Grzegorz Dobranowski 245/16 Kamieniec Wrocławski Czernica

Budowa wewnętrznej instalacji gazu

  brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.07.2023 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stafan Piotrowscy Sp. j. z siedzibą w M. Ślęza 71/2, 71/3, 71/5, 72/2, 72/3, 72/7, 74, 72/8, 20 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej    
12.07.2023

Anna Boniecka

Jadwiga Carr

9/100 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazu    
14.07.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 38/1 AM-1 Gajków Czernica Budowa sieci gazowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. O/Wrocław 40/4, 31/129, 31/56, 31/54 Pruszowice     Długołęka Budowa sieci kablowej n/n    
17.07.2023 Grażyna i Piotr Rola 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.07.2023 Ewa Michalczuk 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.07.2023 Jacek Polański 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.07.2023 Ewelina Grzebielucha-Stasiak 61 AM-14 Sobótka Sobótka-miasto Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.07.2023 Dawid Frankiewicz 120 AM-3 Górka Sobótka-miasto Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. O/Wrocław 228, 169, 172/8, 172/1 Krzyżowice-Wierzbica     Kobierzyce Budowa sieci kablowej n/n    brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.07.2023 Teresa Piszcz, Jolanta Bogacz 23 AM-14 Sobótka Sobótka-miasto Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 351/1, 351/2, 352/1 Gajków Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej n/n   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.07.2023 Maria Gudaris-Bartoszewicz, Marek Bartoszewicz 318/30, 317/39 Kiełczów     Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.07.2023 Magdalena Kubiak 31/1, AM-14, 54/4, 55/11 AM-17 Sobótka Sobótka-miasto Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.07.2023 Krzysztof i Paulina Szalla 205/15 Łozina Długołęka Budynek jednorodzinny 26.07.2023 umorzenie
20.07.2023 Nestle Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o. 43/10 Gądów-Jaszkotle Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej wody surowej 2.10.2023r.  
21.07.2023 Dorota i Waldemar Rokicki 392/14 Żórawina Żórtawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
21.07.2023 Jakub Brzeski 131/5, 131/4, 255/3 AM-1 Mnichowice Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.07.2023 Małgorzata Błasińska 546/1, 238/8 AM-1 Sulistrowice Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.07.2023

Katarzyna Leśniewska

Ryszard Leśniewski

98/8, 106/1 AM-1 Będkowice Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.07.2023

Kamil Ergang

Agnieszka Górska

21dr AM-6 Sobótka Sobótka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.07.2023 Dawid Mankiewicz 259/4, 322, 350/1 AM-1 Rogów Sobócki Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.07.2023 Michał Słowik 1, 13/4 AM-12 Sobótka Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.07.2023 Ryszard Saltarski 26/18 AM-17 Strzeblów Sobotka Budowa domu    umorzenie postępowania
27.07.2023 Kamila Basiura 125/24 Ratowice Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.07.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 218, 219, 350/26, 417/3, 417/5, 417/6, 417/7, 417/10, 417/11, 417/12, 417/15, 417/17, 417/18, 417/19 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej  19-09-2023  
28.07.2023 Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. 45/3, 45/4, 45/39 Gajków Czernica Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.07.2023

Anna Lejkowska

Marek Lejkowski

61/6 AM-1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa instalcji gazu                                BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.07.2023 Joanna Wojdon, Krzysztof Wojdon 124/5 Turów Żórawina Budowa instalacji gazowej                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.07.2023 Krzysztof Tomczuk 146/2, 195dr, 206dr Wojtkowice Kąty Wrocławskie Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.07.2023 Piotr Pacholczyk 105/2 Bogunów Żórawina Budowa instalacji gazowej                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.07.2023 DŚ Development "Własne M" Sp. z o.o. Wrocław 2 Sp. k. 330/4, 330/6, 330/7, 355 AM-2 Domasław Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przykanalikami wpustów deszczowych oraz z wylotem do rowu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.08.2023 Tauron Dystrybucja S.A.     920/11, 920/13, 920/28      Święta Katarzyna     Siechnice Budowa elektroenergetycznej sieci nN   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.08.2023 Cezary Tokarski 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.08.2023 Marek Kubicz 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.08.2023 Radosław Syganiec 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.08.2023 Henryk Wasilewski 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.08.2023 Dariusz Sokołowski 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.08.2023 Maciej Tyniec 195/1 Krzyżowice-Wierzbica Kobierzyce Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.08.2023 Tomasz Pawełko 93/41 Wojnowice Czernica Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 23.08.2023  
03.08.2023 Katarzyna i Ryszard Leśniewscy 98/10 Będkowice     Sobóta-obszar wiejski Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego    brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.08.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 180/193, 181, 180/145 AM-6, 576/12, 576/9, 576/10, 576/11, 182/121, 182/50, 182/49, 182/48, 182/47, 182/120, 182/46, 182/44, 599/2, 580/1, 575/1 AM-7 Smolec Kąty Wrocławskie-obszar wiejski Budowa sieci elektroenergetycznej nn   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.08.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 4/5 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Rozbudowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.08.2023 Agata Kotala 57/9 Pełczyce Kobierzyce Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.08.2023 Czesław Pudlik 56 AM-7 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej                                                          BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.08.2023 Mariusz Godlewski 72/4 Wilczków Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.08.2023 Ewa Szubert 554 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.08.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 171, 115/16, 115/30, 115/50, 115/89 Krzyków, Nadolice Małe Czernica Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.08.2023 Wojciech Filar 68/2, 130/1, 22/2 Michałowice Sobótka Budowa sieci wodociągowej oraz przyłącza wodociagowego    
09.08.2023 Agnieszka Wyka 177/2 Wojtkowice Kobierzyce Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.08.2023 Krzysztof Galik, Krzysztof Rupnicki, Robert Postek 186, 128/10, 128/12 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa sieci kanalizacji sanitarnej        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.08.2023 Janina Herich 143/3 Ratowice Czernica Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.08.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

21/4, 43/2, 138dr, 150dr, 160/2dr, 165dr, 166dr, 167/1 AM-1

373/1dr, 373/2dr, 434 AM-1

Kozłów

Pełcznica

Kąty Wrocławskie Budowa sieci kanalizacji sanitarnej        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.08.2023 Tauron Dystrybucja S.A.

603, 486/1, 507/1, 507/2, 507/3, 511/1 AM-5

505/2 AM-4

Święta Katarzyna Siechnice Budowa sieci kablowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.08.2023 Adam Dydyński 210/1 Ratowice Czernice Przebudowa sieci napowietrznej 30.08.2023  
14.08.2023 Aleksander Żygadło 95, 171, 281/1, 281/4 Polakowice Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.08.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 106/9, 107/2, 435 Wilczyce Długołęka Budowa odcinka sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.08.2023 Parkowe Jaszkotle Sp. z o.o. 77/1, 18/5, , 18/15, 18/2, 19, 37, 38/2 AM-1 Jaszkotle Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.08.2023

Zofia Ziółkowska

Stanisław Ziółkowski

493/1, 493/4, 493/3 Chrząstawa Wielka Czernica Budowa instalacji gazowej                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.08.2023 Beata Gwiażdzińska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gold DOm Beata Gwiaździńska 128/16, 128/18, 127/15 Tyniec Mały Kobierzyce sieć wody i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.08.2023 Jan Jarmużek 102/2 Pruszowice Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.08.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 1134/1, 1134/5, 1134/7, 1134/6 Św. Katarzyna Siechnice Budowa sieci kablowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.08.2023 Jolanta Fidor 254/8, 254/16 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.08.2023 Radosław Hołyst 135/2 Kiełczów Długołęka Budowa zewnetrznej i wewnętrznej instalacji gazu    
18.08.2023 Magdalena Banyś 119, 8 Jarosławice Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.08.2023 Gmina Czernica 165/83, 327 Czernica Czernica Budowa sieci kanalizacji deszczowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.08.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 333 AM-1 Czernica Czernica Budowa sieci gazowej    
21.08.2023 Armadafinanse S.A. 104/5, 104/12, 105/7, 110/2, 133/3, 35/9, 96, 95/3, 104/6, 104/7, 105/8,105/11, 108/3, 117, 121, 109/8, 123/5, 123/7, 127, 141/10, 129/7, 130/8, 134, 33/1, 35/1, 35/3, 59/12, 123/5, 123/7, 90/4, 95/4, 118, 41/4 AM-1 Zacharzyce Siechnice Budowa kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.08.2023 Maciej Siewiera 27/12 AM-1 Mirosławice Sobótka Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego 01.09.2023  
22.08.2023 Janusz Boczula 119 Święta Katarzyna Siechnice Budowa insalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.08.2023

Szymon Czarnuch

Krzysztof Szalla

313, 316/6, 314 Łozina Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.08.2023 Bartosz Quandt 895/32, 895/29 Ramiszów Długołęka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.08.2023

Bogusław Tomków

Mieczysław Tomków

701/7 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa instalacji gazowej                       BKA 05.10.2023  
23.08.2023 Marcin Danieluk, Rafał Groblicki, Marek Zarzycki 94/26 Siedlec Długołęka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.08.2023 Artur Kaszyński 133 AM-1 Św. Katarzyna Siechnice Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.08.2023 Inwestycje Benova Sp. z o.o. 123/3, 122/1, 122/5 AM-1 Bielawa Długołęka Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgloszenia
24.08.2023 3W Sp. z o.o. Sp.k. 203/3, 470/9, 203/5, 470/1 Kiełczów Długołęka Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej    
24.08.2023 Marcin Drozd, Krzysztof Mikołajec, Ilona Mikołajec 286/214 i 286/215 Bielany Wrocławskie Kobierzyce przebudowa i rozbudowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej 11.09.2023  
25.08.2023 Zofia Brzezińska 279 AM-2 Borowa Długołęka Budowa odcinka sieci wodociagowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.08.2023 Robert Cielecki 166/8 Święta Katarzyna Siechnice Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.08.2023 Zbigniew Ryba 72/5 Sobótka Sobótka Budowa instalacji gazu                             BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.08.2023 G.EN. Operator Sp. z o.o. 215 dr, 417/8, 417/9, 417/10, 417/11, 417/12 AM-1 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.08.2023 Michał Fiołek 128/3 Zacharzyce Siechnice Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.08.2023 Helena Gumienna 133/3 Nowa Wieś Kącka Kąty Wrocławskie Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.08.2023

MPD Wodrol Inwestycje Sp. z o.o. sp. k.

Marek Kubisiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Marek Kubisiak firma usługowo handlowa

Megabud s.c.

470/1, 185/1, 185/2, 185/4, 185/5, 185/6 AM-1 Kiełczów Długołęka Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.08.2023 Joanna Jaworowska 387, 277/1 Długołeka Byków Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.08.2023 M2-Invest Sp. z o.o. 176/1, 215, 417/8, 417/9, 417/10, 417/11, 417/12, 417/19, 218, 219, 155/1 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci wodociagowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.08.2023 Zbigniew Michalczuk 67/4 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.08.2023 Bogdan Szawan 16/1 Suchy Dwór Żórawina Budowa instalacji gazu 05.09.2023  
31.08.2023

Beata Żarska

Marek Żarski

58 Nasławice Sobótka Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego    budynek mieszklany jednorodzinny do 70m; brak możliwości wniesienia sprzeciwu, pismo z 21.09.2023 r.
31.08.2023 Gmina Długołęa 63 Szczodre Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.08.2023 Agnieszka Garczyk prowadząća działalność gospodarczą pod nazwą KAZ-BUD Agnieszka Garczyk 169, 68/5 Bierzyce Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.08.2023 Krzysztof Chmielowski 281/7 Chrząstawa Mała Czernica Budowa instalacji gazowej                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.08.2023 Michał Mróz 454/1 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
31.08.2023 Wojciech Atamaniuk 606 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.09.2023 Nap Invest Osiem Sp. z o.o. 42/4, 42/3 Łany Czernica Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej

 18-09-2023

 
01.09.2023 Gmina Długołęka 174/2 Szczodre Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.09.2023 Gmina Długołęka 411, 410, 173/12, 173/13 Wilczyce Długołęka Budowa sieci kanalizacji deszczowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.09.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 168/182, 168/272, 168/297, 168/390, 168/391, 169 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgloszenia
05.09.2023 Teresa Lazar 96/1 Kilanów Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instlacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.09.2023 Robert Nocoś 254, 191/6, 191/7 Domaszczyn Długołeka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.09.2023 Ryszard Janik 617/1, 617/2, 599/14 Kobierzyce Kobierzyce Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej                                                     BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.09.2023 Opty-Dom Sp.  z o.o. Sp. k. 479 Kiełczów Długołęka Budowa sieci wodociagowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.09.2023 Bartłomiej Perliceusz 337, 109/11, 109/14 Mirków Długołęka Budowa sieci wodociągowej                    BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.09.2023 Gmina Długołęka 159/1, 159/2 Brzezia Łąka Długołęka Przebudowa sieci wodociągowej   umorzenie postępowania
06.09.2023 PDC Industrial Center 151  Sp. z o.o. 283/3 Dobrzykowice Czernica Budowa instalacji gazu ziemn.                 BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.09.2023 Andrzej Antolak, Agnieszka Florków 205/5 Kątna Długołęka Budowa sieci wodociągowej                    BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.09.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 47/7, 47/6, 47/8, 22, 1/2 Biestrzyków Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.09.2023 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.  z o.o. 584/5, 584/1, 585, 586/1 AM-1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    
07.09.2023

Katarzyna Zdeb-Dudała

Marcin Dudała

542/227 Siechnice Siechnice Budowa nowego budynku    
11.09.2023 Marta Kwaśnica 229, 328/4 AM-1 Brzezia Łąka Długołęka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
11.09.2023 Ligia Kołodziejczyk 171/8 Tyniec Mały Kobierzyce Budowa instalacji gazu                              BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.09.2023 Bohdan Hovorov 177/2 AM-1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.09.2023 Michał Jarki 347/1, 347/2 Długołeka Januszkowice Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.09.2023 Maciej Barzycki 53/30 Mnichowice Żórawina Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.09.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 560/19, 560/20 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa sieci elektroenergetycznej nN   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.09.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 30/2, 72/1, 73/9, 74/3, 75/3, 77/3, 86, 182/4, 184, 185, 186, 188, 196/1 Kamionna Kąty Wrocławskie Budowa sieci elektroenergetycznej nN   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.09.2023 DEV-CAR S.C. Roman Krzyżaniak, Krzysztof Pronobis 188/8, 667, 174/3, 175 Pasikurowice Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciweu do zgłoszenia
15.09.2023 Tomasz Michaś 161/37, 161/30, 586 Wilczyce Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej  21.09.2023 wycofanie wniosku  
15.09.2023 Noblie Construction Group Sp. z o.o. 465, 133/22, 136 Tyniec Mały Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.09.2023 PDC Industrial Center 215 Sp. z o.o. 18, 4/31 Magnice Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.09.2023 Zygmunt Krajewski 573/38 Wierzbice Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.09.2023 Barbara Krajewska 573/48 Wierzbice Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłsozenia
18.09.2023 Mieczysława Lejkowska

573/6, 573/19, AM-1

395/8 AM-1

Wierzbice

Królikowice

Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.09.2023 Janusz Pawliński 204/3, 59/10, 59/16 Domasław Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sorzeciwu do zgłoszenia
18.09.2023 Edward Lejkowski

573/6, 573/22

395/8

Wierzbice

Królikowice

Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.09.2023 Danuta Maciejewska 23 Strzegomiany Sobótka Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego  05.10.2023  
19.09.2023 Zakład Usług Komunalnych  Sp. z o.o. 125, 67/1, 66/10, 65/16 Brzezia Łąka Długołęka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.09.2023 Mariola Olbert 32 AM-14 Sobótka Sobótka Budowa instalacji gazu                             BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.09.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 427/9, 427/36, 427/41, 427/42, 427/43 Iwiny     Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.09.2023 Gminnzy Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie 195/5 Wilczków Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.09.2023 Gminnny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie 96/6, 95/7 Żórawina Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.09.2023 Ewelina Bilska 36 AM-14 Sobótka Sobótka Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.09.2023 Grzegorz Szatkowski 70/2 Wojkowice Żórawina Budowa instalacji gazu                             BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.09.2023 Anna i Grzegorz Piskor 21/8 Łany Czernica Budowa instalacji gazu                             BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.09.2023 Jolanta Skowrońska, Marek Skowroński 21/7 Łany     Czernica Budowa instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.09.2023 AQUAGAZ Technika Grzewcza i Sanitarna Marcin Krawiec 292, 426/5, 426/10 Jeszkowice Czernica Budowa sieci wodociągowej    
22.09.2023 Kazimierz Wolski 146/1 Świątniki Sobótka Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego  06.10.2023  
22.09.2023 Justyna i Marcin Połeć 341/59 Dobrzykowice Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.09.2023 MLDOM Sakowicz Krawiec Karaszewski 139, 90, 154, 180/10, 180/9 Kiełczówek Długołeka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.09.2023 ATOM Deweloper Sp. z o.o. 42, AM-18 Sobótka Sobótka Przebudowa elektroenergetycznej sieci kablowej    
26.09.2023 AL-LAND SP. Z O.O., K.O.T s.c., Jacek Kamieniak 677/3 Mirków Długołęka Rozbudowa sieci kanalizacyjnej   brak spzreciwu do zgłoszenia
26.09.2023 Witold Sajewicz 644/18 Żórawina     Żórawina Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.09.2023 Grzegorz Iwanicki 2/8 AM-12 Sobótka     Sobótka Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.09.2023 Wojciech Warzyński 545/46 Wilczyce Długołęka Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.09.2023 Antoni Cielecki 557 Żórawina Żórawina Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.09.2023 Paulina Kuźniarska 27/2 Wojkowice Żórawina Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.09.2023 Helena i Lech Reichert 380/6 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.09.2023 Patrycja i Maciej Brodowscy 724/15 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA 16.10.2023  
02.10.2023 Kamila Gudzowska-Krzyzak 119/6 Karwiany Żórawina Przebudowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.10.2023 Dorota Wójcik 258/3 Chrząstawa Mała Czernica Rozbudowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.10.2023

Teresa Kubicz

Andrzej Kubicz

251/1 Czernica Czernica Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.10.2023 Immobiliare Development Sp. z o.o. 164, 138/7 Ślęza Kobierzyce Przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.10.2023 Immobiliare Development Sp. z o.o. 134/23, 163, 136/5 Ślęza Kobierzyce Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłsozenia 
02.10.2023 Robert Toporczyk 394/4 Sulistrowice Sobótka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej    
03.10.2023 Beata i Igor Stęszewscy 377/8 Gajków Czernica Demontaż i instalowanie instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.10.2023 Gwarant Development Sp. z o.o. 301/7 Długołęka Długołeka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.10.2023 Nina Kornik 460/2 Radwanice Siehnice Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.10.2023

Maria Świstak

Adam Świstak

120 AM-3 Górka Sobótka Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.10.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 783/5, 770, 781 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa odcinka sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
04.10.2023 S&K Sp. z o.o. 196/3, 118/1, 118/7, 118/12 AM-2 Śliwice Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.10.2023 Tomasz Michaś 161/37, 161/30, 586 Wilczyce Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
04.10.2023

Tomasz Staniak

Katarzyna Staniak

246/10 Długołeka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA 02.11.2023  
05.10.2023 Gmina Kobierzyce 4/2 Magnice Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji deszczowej

 20.10.2023

 
05.10.2023 Elektrotek Sp. z o.o. 268/7, 267/3, 267/2, 266/2, 125/14, 380/2, 371/3 Tyniec Mały Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej 02.04.2024  
05.10.2023 Mariusz Wójcik 297/10 Kiełczów Długołęka budowa instalacji gazowej    
05.10.2023 Gmina Kobierzyce 4/2 Magnice Kobierzyce budowa sieci kanalizacji deszczowej 20.10.2023  
05.10.2023 Krzysztof Żygadło 555 Żórawina Żórawina Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.10.2023 Edmund Żygadło 566 Żórawina Żórawina Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.10.2023 Dom Partner Marek Krajewski 211/14, 555 AM-1 Czernica Czernica Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.10.2023 Grzegorz Szatkowski 70/3 Wojtkowice Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA    
09.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie oddział we Wrocławiu 108/13, 108/10, 107/1, 192, 106/14, 106/10, 105/9 Karwiany-Komorowice Żórawina Budowa sieci elektroenergetycznej

 23-11-2023

 
09.10.2023 Michał Ilnicki 218/27 Kobierzyce Kobierzyce Budowa instalacji gazowej                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.10.2023 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. 23/1, 23/3, 23/4, 25/2, 96/9 AM-6 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa i demontaż sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej    
11.10.2023 Jacek Majer 332 Czernica Czernica Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
11.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 173, 176/12, 170/9,170/10, 170/11, 170/12, 170/13, 170/14, 170/15, 170/16, 170/17, 170/18, 170/19, 170/20, 170/21, 170/22, 170/23, 170/24, 170/25, 170/26, 170/27, 170/28, 170/29, 170/30, 170/31, 170/32 Jeszkowcie Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.10.2023 Ewa Łempicka 380/44 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
13.10.2023 Mieczysław Kubiak 809 Święta Katarzyna Siechnice Budowa wewnętrznej instalcji gazowej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
16.10.2023 Piotr Kowalewski 77/14 ark. 5 Sobótka Sobótka Budowa nowego budynku  30.10.2023  
17.10.2023 Grzegorz Bykowski 39/7, 102, 58/36 Okrzeszyce Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
17.10.2023

Bogusław Tomków

Mieczysław Tomków

701/7 Kamieniec Wrocławskie Czernica Budowa instalacji gaozwej                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.10.2023 Barbara Łątka 82/32 Krzyżowice Kobierzyce Budowa instalacji gazu                              BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.10.2023 Czesław Jaworski 64 AM-1 Pietrzykowice Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.10.2023 Serhii Kucherenko i Tetiana Kucherenko 148/2 Długołęka Długołęka

Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego

   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.10.2023 Bogumiła Skawska 204/1 AM-1 Domaszczyn Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
20.10.2023 Anna Chmura 585/3 Wilczyce Długołeka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazowej                                                         BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A.     804/22, 804/20, 804/12, 804/15, 804/6 Siechnice     Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej 20.12.2023  
20.10.2023 Agnieszka Wiśniewska 136/6 Trestno Siechnice Budowa sieci wodoiciągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.10.2023 Szymon Caban 61/17 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budowa nowego budynku mieszkalnego    umorzenie postępowania w dniu 03.11.2023 r.
24.10.2023 Maciej Góźdź 41/1 Stoszyce Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
24.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 155/1, 155/4, 155/5, 155/6, 155/7 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej     brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.10.2023 Mirosław Czernik 408 Radwanice Siechnice Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA 01.12.2023  
24.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 1131/1, 1131/2, 1131/3, 1002 Św. Katarzyna Siechnice Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 218, 219, 350/26, 417/3, 417/5, 417/6, 417/7, 417/10, 417/11, 417/12, 417/15, 417/17, 417/18, 417/19 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.10.2023 Jarosław Szaszkiewicz 52 AM-4 Sobótka Sobótka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.10.2023 Stanisław Przygodzki 60 AM-4 Sobótka Sobótka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.10.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 428/123, 431/158, 431/86, 431/85, 431/82, 431/81 Szczodre Długołęka Budowa odcinka sieci gazowej    
25.10.2023 Józef i Anna Kolańscy 251/1 Chrząstawa Mała Czernica Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
26.10.2023 EELVF IV Poland Dev B1 Sp. z o.o. 284/173, 284/154 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.10.2023 EELVF IV Poland Dev B1 Sp. z o.o. 284/177, 25/1, 25/3, 284/146, 284/173, 8, 284/188, 284/82 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.10.2023 Władysław Lisowski 55 AM-4 Strzeblów Sobótka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.10.2023 Marian Szlag 81/11 Wojkowice Żórawina Budowa instalacji gazu                              BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.10.2023 Marian Szlag 28/7 Wojkowice Żórawina Budowa instalacji gazu                              BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.10.2023 Adam Kubiczek 506/1, 506/7, 505/2, 511/1 Święta Katarzyna Siechnice Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
30.10.2023 Tauron Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowice oddział we Wrocławiu 27/7, 172/11, 27/13, 27/12, 27/11, 27/10 Mędłów Żórawina Budowa sieci elektroenergetycznej

 20-12-2023

 

 
30.10.2023 Beata Kukot 89/12 Biestrzykóe Siechnice Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej 04.01.2024  
31.10.2023 Concreto Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. 391, 392, 78 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
02.11.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 396, 399, 411, 419, 426/3, 426/4, 426/5, 426/7, 426/8, 426/9, 426/10 Jeszkowice Czernica Budowa sieci elektroenergatycznej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.11.2023 Gmina Sobótka 134, 187/3, 187/1 Mirosławice Sobótka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
02.11.2023 Domova Sp. z o.o. 406/3, 223/25, 223/41, 223/26, 223/27, 223/28, 223/29, 223/30, 223/31, 223/32, 223/33, 223/34, 223/35, 223/36, 223/37, 223/38, 223/39, 223/40 Pełcznica Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.11.2023 Irena Ottenbreit 53/1 Nowa Wieś Kącka Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.11.2023 Stefania Kondracka 241/7 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.11.2023 PF Partners Sp. z o.o. 633 Milin Mietków Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
03.11.2023 Piotr Zieliński 253/3 Gniechowice Kąty Wrocławskie Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 13.12.2023  
06.11.2023 Anna Zdrojewska 31/4 Łukaszowice Siechnice Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
07.11.2023

Ewa i Robert Grochowscy

Barbara i Mieczysław Kowalczyk

467, 151/6, 151/2 Kiełczów Długołęka Budowa sieci wody i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
07.11.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 258/8, 262/12 Rzeplin Żórawina Budowa odcinka sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.11.2023 Janusz Owcarz 145/4 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA    brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.11.2023 Wójt Gminy Kobierzyce 4/2 Magnice Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji deszczowej    
07.11.2023

Tomasz Staniak

Katarzyna Staniak

246/10 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej   brak sprzeciwu do zgłsozenia
07.11.2023 Gmina Kobierzyce 51, 48/26, 48/23, 48/19, 49/9 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.11.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 684/4, 684/8, 684/9, 720, 753/1 Kamieniec Wrocławskie Czernica Budowa sieci elektroenergatycznej     brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.11.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 98/4, 98/3, 1/2 Biestrzyków Siechnice Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej     brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.11.2023 Marek Maj 59/14 Gajkow Czernica Budowa zewnętrznej instalacji gazowej BKA    brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.11.2023 Agnieszka Kulej Gonczarek             867/53 Kamieniec Wrocławski         Czernica Przebudowa budynku jednorodzinnego            brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.11.2023 Mariola Pochylska 613/1 dr, 611 dr Sulistrowiczki Sobótka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.11.2023 Piotr Stachowiak 72/5 Pustków Żurawski Kobierzyce Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego    
10.11.2023 Stachowiak Piotr 72/5 Pustków Żurawski Kobierzyce Budowa budynku mieszkalnego jednorodinnego 23.11.2023  umorzenie
10.11.2023 Barbara Dytwińska 311/1 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.11.2023 Michał Kik 302/16, 303/34 Długołęka Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.11.2023 Tadeusz Janczak 70/3 Szczodre Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.11.2023 Amanda Hoffmann 68/4, 250/42 Gniechowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.11.2023 Wojciech Wojciechowski Monika Łach 414/3 Rogów Sobócki Sobótka budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego 18.12.2023  
15.11.2023 Rafał Mielnicki 304/14 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.11.2023 Tomasz Gorący 75/1 AM-1 Strzeganowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.11.2023 Maciej Gandecki 2/1 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
17.11.2023 Maciej Siewiera 27/12, 27/11 Mirosławice Sobótka Budowa nowego domu jednorodzinnego  28.11.2023  
17.11.2023 Golden Development SP. z o.o. 309/743, 332/1, 319/48, 319/47, 319/46 Nadolice Wielkie Czernica Budowa sieci wodociągowej    
21.11.2023 Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad 130/9 Wierzbice Kobierzyce Budowa sieci elektroenergetycznej  16-01-2024  
21.11.2023 G.EN. Operator Sp.  z o.o. 35dr, 314 AM-1 Gajków Czernica Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.11.2023 Stanisław Żygadło 239/1 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa wewnętrznej instalaji gazowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.11.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 179/1, 179/2, 179/3, 179/4, 179/5, 179/6, 179/7, 179/8, 179/9, 179/10, 179/11, 179/12, 179/13, 179/30, 179/29, 179/26, 179/27, 179/25, 179/24, 179/22, 179/23, 179/21, 179/20, 179/19, 179/18, 179/17, 179/16, 179/15, 179/14, 173, 176/12 Jeszkowice     Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.11.2023 Danuta Maciupa 581/2 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.11.2023 Polska Spólka Gazownictwa Sp.z o.o. 69/5, 92/5, 66/25, 66/22, 65/17, 97/6, 65/13 Nowa Wieś Wrocławska Kąty Wrocławskie Budowa sieci gazowej ś/c PE Dn400   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.11.2023 Jacek Maciupa 581/2 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.11.2023 Współnota Mieszkaniowa 581/2 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.11.2023 Maria Zemsta 206/17 Kiełczów Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
27.11.2023 Małgorzata Winklet-Dąbrowska 218/11 AM-1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
28.11.2023 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 192 Wojnarowice Sobótka Budowa sieci kablowej niskiego napięcia  16-01-2024  
28.11.2023 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 14/2 Mirosławice Sobótka Budowa sieci kanlowej niskiego napięcia  16-01-2024  
28.11.2023 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 24/1 Mirosławice Sobótka Budowa sieci kablowej niskiego napięcia  16-01-2024  
28.11.2023 Dominik Kruk 110/7 Gajków Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.11.2023 Robert Ignacak 762 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalcji gazowej  BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.11.2023 Gmina Kąty Wrocławskie 5, 6, 7/43, 45/10, 57/9, 72/29, 73/5 Mokronos Górny Kąty Wrocławskie Budowa odcinka kanalizacji sanitarnej    
30.11.2023

Marcin Możejko

Joanna Możejko

19/7 Mokronos Dolny Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instlacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
30.11.2023 Gmina Długołęka 430/4, 435 Wilczyce Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.12.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 14/2, 10 Sadków     Kąty Wrocławskie Budowa elektroenergetycznej sieci niskiego napięcia   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.12.2023

Agata Bagińska

Bernard Teodorowicz

185/2 Iwiny Siechnice Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.12.2023 Franciszek Szachniewicz 38/2 Małkowice Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.12.2023 Immobiliare Development Sp. z o.o. 920/28, 920/11, 920/13 Święta Katarzyna Siechnice Vudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.12.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 603, 675, 486/2, 607, 602, 989, 653, 988, 591/3, 591/4, 591/5, 591/6, 591/7, 591/8, 591/9, 591/10, 591/11, 591/12, 591/13, 591/14, 591/15, 591/16, 591/17, 591/18, 591/19, 591/20, 591/21, 591/22, 591/23, 591/24, 591/25, 591/26 Święta Katarzyna Siechnice Budowa sieci kanlowej niskiego napięcia    
08.12.2023 Justyna Szulc 31/9 Pruszowice Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazu     BKA    
08.12.2023 Wojciech Sołtysik i  Beata Chodorowska 35/8, 503 Bogdaszowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.12.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 106/1, 126/15 Nadolice Wielkie Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej    
11.12.2023 Aneta Stachurska 467 Kiełczów     Długołęka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.12.2023 Marcin Wodziński 15 dr, 5 AM-1 Górzyce Kąty Wrocławskie Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.12.2023 Grażyna Szynglarewicz 238/1 Mkry Dwór Siechnice Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
13.12.2023 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 80/2 Gniechowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci kablowej niskiego napięcia  16-01-2024  
13.12.2023 Hanna Kociemska 265/7 Żerniki Wrocławskie Siechnice

Przebudowa budynku jednorodzinnego

14.12.2023 Scandi VB Sp. z o.o. S.K. 542/177, 542/297, 542/298 Siechnice Siechnice Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.12.2023 Scandi VB Sp. z o.o. S.K. 542/177, 542/303 Siechnice Siechnice Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.12.2023 Scamdi VB Sp. z o.o. S.K. 542/177, 542/299 Siechnice Siechnice Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.12.2023 Scandi VB Sp. z o.o. S.K. 542/177, 542/300 Siechnice Siechnice Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.12.2023 Scandi VB Sp. z o.o. S.K. 542/177, 542/301 Siechnice Siechnice Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.12.2023 Scandi VB Sp. z o.o. S.K. 542/177, 542/302 Siechnice Siechnice budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.12.2023 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

 158/12, 652, 654, 156/4, 153/2, 150/7, 149/3, 148/2, 147/4, 145/8, 655, 144/17, 144/13, 144/25, 144/28, 144/20, 143/3, 143/9, 656, 121/2, 121/1, 663, 767/1,

Siechnice Siechnice budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.12.2023 Elektrotek Sp. z o.o. 268/7, 267/3, 268/9, 268/10 Tyniec Mały Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.12.2023 G.EN. OPERATOR Sp. z o.o. 156dr, 157, 13/3 AM-1 Nadolice Małe Czernica Budowa siei gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.12.2023 Marta Kwaśnica 229, 328/4 AM-1 Brzezia Łąka Długołęka Budowa odcnika sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgloszenia
18.12.2023 Robert Toporczyk 394/4 Sulistrowice Sobótka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia                                                      
19.12.2023 Małgorzata Białowąs 346/1 Długołęka Długołeka Budowa wewnętrznej i  zewnętrznej instalacji gazowej    
19.12.2023 TDL Development Sp. z o.o. Sp. K. 40/1, 40/6 AM-1 Mędłów Żórawina Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.12.2023 Invest House Kurita, Szyszkowski S.k. 312/5, 312/15, 312/14, 313 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.12.2023 Tomasz Góral 7/6, 7/5, 234, 233/1, 99/3 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
19.12.2023 Łukasz Leśny 579/4 Kiełczów Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej 03.01.2024  
20.12.2023 Agra-Invest Malinowski S.C., Grzegorz Kapała, Paweł Malinowski 44, 11/6 Żerzuszyce Sobótka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.12.2023 Tauron Dystrybucja S.A. 284/3, 284/4 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.12.2023 Osiedla rodzinne Rusin Sp. k. 454, 429, 433/7, 433/4, 436/1, 437/1, 534/4, 534/5 AM-1 Iwiny Siechnice Budowa kanalizacji deszczowej 05.03.2024  
22.12.2023 Eugeniusz Borek 101/12 AM-7 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA 03.01.2024  
22.12.2023 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 49/13, 50, 52/20 Biestrzyków Siechnice Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.12.2023 Wioleta Dargiewicz Rumińska 2383 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.12.2023 BP EUROPA SE Spółka Europejska Oddział w Polsce 585, 586/1, 588, 592/4, 599/14 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Brzozowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.12.2023 Anna Waleńska 38/5 AM-1 Biestrzyków Siechnice Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.12.2023 Bogda Brodowska 324/2, 358/16 Domasław Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.12.2023 Omega Buildings sp. z o.o. B Sp. k. 107/10, 156 Krzeptów Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej    
29.12.2023 Artur Kman 62/28 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej  instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.12.2023 Wojciech Teller 200/37, 200/38 AM-1 Zębice Siechnice Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego    
29.12.2023 Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. 45/3, 45/4, 45/39, 45/40, 45/41 Gajków Czernica Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej                                  BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.12.2023 Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. 45/37, 45/41 Gajków Czernica Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej                                  BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
02.01.2024 Budus-Developer Sp. z o.o.- Wysoka 2 Sp.k 52/86 Wysoka Kobierzyce      
03.01.2024 SANBET FABRYKA BETONU Wiesława, Stefan Piotrowscy Spółka Jawna 1248, 2643, 2644, 2645, 2647, 2648, 2667 Sobótka     Sobótka Budowa sieci wodociągowej z przepięciem istniejących sieci i przyłączy, przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz sieci kanalizacji deszczowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.01.2024 Stefan Dudek 89/306 Kiełczów     Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.01.2024 Paweł Łaszanowski 154/2 Czernica Czernica Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.01.2024 Gmina Długołęka 174/6, 174/9, 657/5 Kiełczów     Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.01.2024 Ryszard Bajda 81/16 Wojkowice Żórawina Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.01.2024 Gmina Długołęka 126, 79/1, 79/2 Kępa Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.01.2024 Sławomir Pitschman 151 Januszkowice Długołęka Budowa sieci wodociągowej    
08.01.2024 Agata Watoła 424/1 Borowa Długołęka Budowa budynku mieszkalnego jednorodinnego 15.01.2024 umorzenie
08.01.2024 Kajetan Suwała 424/1 Borowa Długołęka Budowa budynku mieszkalnego jednorodinnego 15.01.2024 umorzenie
09.01.2024 Krystyna Bednarska 3/3 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.01.2024 Tadeusz Brzezicki 841 Święta Katarzyna Siechnice Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.01.2024 Konrad Malinowski, Aneta Malinowska, Roman Dopierała 468/4 Sulistrowice Sobótka Rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.01.2024

Janusz Bielat

Marek Zasada

341/1 dr AM-2 Domasław Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.01.2024 Paweł Komorek 467/1, 158/2 Kiełczów Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.01.2024 Gmina Długołęka 470/1, 208/15, 208/13 Kiełczów Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
10.01.2024 Gmina Długołęka 468/2, 167/9 Kiełczów Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brakspzreciwu do zgłoszenia
10.01.2024 Hanna Kociemska 263/5 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa nowego budynkumieszkalnego jednorodzinnego 25.01.2024  
11.01.2024 Katarzyna Nieckula 106/2 Nadolice Wielkie Czernica Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.01.2024 Tauron Dystrybucja S.A. 107/13, 107/14, 119, 108/16, 108/18 Piecowice Długołęka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.01.2024 Monika Chorzępa 153 AM-1 Sobótka Sobótka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.01.2024 Kamil Skraburski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Hydro-Kamel Kamil Skraburski 136/1, 76/2 AM-1 Kiełczówek Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.01.2024 Gmina Długołęka 170/10, 170/13 Kiełczówek Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.01.2024 Kamil Juchniewicz 126/5 Gajków Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.01.2024 Kosudar Deweloper Sp. z o.o. 425/1, 443/7 AM-2 Brzezia Łąka Długołęka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.01.2024 Mirosław Czernik 408 Radwanice Siechnice Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.01.2024 Anna Krzak 204/18 Domaszczyn     Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.01.2024 Zbigniew Guzikiewicz 204/17 Domaszczyn Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.01.2024 Andrzej Rybak 318/19 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.01.2024 Wiesław Podwysocki 153/5 Domasław Kobierzyce Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.01.2024 Bogumił Majchrzycki 470/76 Chrząstawa Mała Czernica Budowa zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.01.2024 PELLPALL Sp. z o.o. 493/3 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.01.2024 Andrzej Paszkiewicz 347/18 Chrząstawa Wielka     Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.01.2024 Mateusz Matkowski 581/2 Żórawina Żórawina Budowa instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.01.2024 Tauron Dystrybucja S.A. 443/1, 275/3, 275/2, 275/1 Strzegomiany     Sobótka Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
24.01.2024 Patrycja i Filip Dobijata 121/11, 70/1, 70/2, 50 Zębice Siechnice Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.01.2024 Alicja Szewc 867/97 Kamieniec Wrocławski Czernica Budowa zewnętrzneji wewnętrznej instalacji gazu                                                               BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.01.2024 Wrocław Zacharzyce Sp. z o.o. 92/2, 93/2, 93/4, 150 Zacharzyce Siechnice Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
30.01.2024 Fabrice Terek 573/34, 573/27 Bogdaszowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
30.01.2024 G.EN. Operator Sp. z o.o. 10/24dr, 10/22dr, 8/4dr Łany Czernica Budowa sieci gazowej  12.02.2024 wycofano wniosek  
31.01.2024 Henryk Kruszelnicki 693/3 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
31.01.2024 Tauron Dystrybucja S.A.     804/22, 804/20, 804/12, 804/15, 804/6 Siechnice     Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.02.2024 Valiantsina Pashkevich 180/1 Oleśniczka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
01.02.2024 Karolina Pajęcka 314/3 Długołęka Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej    
01.02.2024 Tomasz Kaczmarek 10/13 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.02.2024 Tomasz Prokop 25/7 Kamień Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
01.02.2024 Tauron Dystrybucja S.A. 29/3, 90/4, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8, 144/10, 148/1, 150/5 Zacharzyce Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.02.2024 Irena Krynicka 69/1 Długołęka Długołęka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.02.2024 Gmina Sobótka

dz.nr 134, 12, 13/4, 13/5, 16/8, 16/7, 16/9, 16/4, 17/7, 17/8, 14/2, 28/4, 150, 30/9, 29/7, 78/7, 133/2, 76/5, 76/6, 140, 76/3, 159/9, 159/27, 159/1, 159/2, 159/62, 159/71, 159/61, 159/60, 130/3, 27/10, 22/5, 131, 27/9, 27/11, 27/13, 23, 21, 20/1, 99/13, 99/11, 99/8, 100, 148, 18/5,

Mirosławice Sobótka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.02.2024 TOMKÓW NIERUCHOMOŚCI: Patryk Tomków 38/1, 38/13, 38/5, 38/6 Gajków Czernica Budowa sieci wodociagowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.02.2024 TWIN DEVELOPMENT PIOTR ZIOBERSKI Sp.K 215, 177/34, 177/35 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.02.2024 Nestle Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o. 43/10 Gądów Jaszkotle Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.02.2024 Łukasz Michał Pacholski 614/1, 614/2 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu                                             BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.02.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 4/5dr, 9/10dr, 9/101 AM-1 Zbrodzie Kąty Wrocławskie Budowa sieci gazowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.02.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 150/5, 150/2, 150/4 Zacharzyce Siechnice Budowa sieci gazowej    
07.02.2024 Piotr Jarecki 232/15 Wilczyce Długołęka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
08.02.2024 Henryk Kruszelnicki 693/2, 693/3 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.02.2024 Sławomir Protaś 112, 113 AM-1 Oława Żórawina Rozbudowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.02.2024 Prologis Poland LXVIII Sp. z o.o. 338/2 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Rozbudowa wewnętrznej instalcji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.02.2024 PDC Industrial Center 215 Sp.z  o.o. 196, 200, 211, 4/2, 4/31 Domasław, Magnice Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.02.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 4/43, 4/58, 4/46, 4/45, 4/9, 12 AM-1 Krzeptów Kąty Wrocławskie Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.02.2024 Andrzej Ambroziak 135/8, 438 AM-1 Pasikurowice Długołęka Budowa sieci wodociągowej                 BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
12.02.2024 Albert Leśniak prowadzący działalność gospodarczą pn. Albert Leśniak Install-Bud 336, 125/1 AM-1 Bielawa Długołęka Budowa odcinka sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia 
12.02.2024 Joanna Radziuk-Gomrych 112, 70/1, 126 AM-1 Jarosławice Żórawina Budowa sieci wodociągowej                   BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.02.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 382/2 AM-2 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci gazowej    brak spzreciwu do zgłoszenia
14.02.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 470/1, 173/16, 173/10 AM-1 Kiełczów Długołęka Budowa sieci gazowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.02.2024 Maria Trąba 87/9 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.02.2024 Franciszek Kocjan 271/1 AM-1 Gajków Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instlacji gazu                                                               BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.02.2024 G.EN. Operator Sp. z o.o. 238/1, 301/4 Krzyków Czernica Przebudowa i budowa sieci gazowej    brak sprzeciwu do zgloszenia
15.02.2024 Gmina Sobótka

dz.nr 134, 12, 13/4, 13/5, 16/8, 16/7, 16/9, 16/4, 17/7, 17/8, 14/2, 28/4, 150, 30/9, 29/7, 78/7, 133/2, 76/5, 76/6, 140, 76/3, 159/9, 159/27, 159/1, 159/2, 159/62, 159/71, 159/61, 159/60, 130/3, 27/10, 22/5, 131, 27/9, 27/11, 27/13, 23, 21, 20/1, 99/13, 99/11, 99/8, 100, 148, 18/5, obręb Mirosławice, dz.292/11 obręb Wojnarowice, gmina Sobótka

Mirosławice Sobótka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.02.2024 Jadwiga Stefanowicz 339 Szczodre Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.02.2024 Ryszard i Joanna Ziembińscy 490/10 Chrząstawa Wielka Czernica Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.02.2024 Ilona Siudek 407, 406/3, 501 Wilczyce Długołęka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.02.2024 Łukasz Podwysocki 206/16 AM-2 Smolec Kąty Wrocławskie Budowa odcinka sieci wodociągowej    BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
16.02.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 286dr, 287dr AM-2 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.02.2024 Mielniczek Aleksandra i Wojciech Kierzkowski 1/4, 2, 122, 182 Górka Sobótka Budowa sieci kanalizacji sanitarnej       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.02.2024 Marcin Wiśny 330/1 AM-1 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
20.02.2024 Cesar Gonzales 350/6, 350/7 Iwiny Siechnice Przebudowa budynku jednorodzinnego   brak sprzeciwu do zgłoszenia
21.02.2024 Mariusz Godlewski 72/2 Wilczków Żórawina Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
.22.02.2024 Park Domaszczyn 2 Sp. z o.o. 419/2 AM-2 Domaszczyn Długołęka Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej                                              BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
22.02.2024 Achard Sp. z o.o. 203/10, 204/7 Domaszczyn Długołęka Rozbudowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.02.2024 Asset Real Ziaja Szymankiewicz Sp. k. 131/5, 131/6, 131/3, 130/7 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.02.2024 Mariusz Tarczoń 186/47 Wilczyce Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej                                                         BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.02.2024 Alicja Deryło 215/3 Pietrzykowice Kąty Wrocławskie Budowa zewnętrznej i wewnetrznej instalcji gazowej                                                         BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.02.2024 Dariusz Babij 444 Żórawina Żórawina Budowa wewnętrznej instalacji gazu   brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.02.2024 Tauron Dystrybucja S.A. 45/25, 45/43, 45/36, 45/42, 45/35, 45/34 AM-1 Gajków Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
23.02.2024 Tauron Dystrybucja S.A. 45/25, 45/43, 44/4, 44/5, 45/3, 45/37, 45/38, 45/39, 45/40, 45/41, 45/42, 44/1, 44/2, 45/34, 45/4 AM-1 Gajków Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.02.2024 Robert Wiater 81/1 Romnów Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.02.2024 G.EN. Operator Sp. zo.o. 16/7dr, 16/5 AM-1 Dobrzykowice Czernica Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.02.2024 Krystyna Mardosz 364 Żórawina Żórawina Budowa instalacji gazu zewnętrznej i wewnętrznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.02.2024 Kamil Kucharzewski 182/18 Kiełczów Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.02.2024

Tatiana Mykhailyk

Volodymyr Lokotkov

169 Sobótka Sobótka Budowa instalcji zewnętrznej i wewnętrznej gazowej                                                         BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.02.2024 Wiking Developer Sp. z o.o. 182/8 Pietrzykowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
28.02.2024 Agnieszka i Grzegorz Bystoń 22, 90 Wilkowice Żórawina Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.02.2024 Spacerowa Residence Sp. z o.o. Sp. komandytowa 1064, 697, 607/5 Radwanice Siechnice Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.03.2024 Ewa Folga 1391 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.03.2024 Yaroslav Miretskyi 17/1 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
01.03.2024 Karolina Wikowicz 305/2 Domaszczyn Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej                                        BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.03.2024 Agnieszka Cieśla 303 Byków Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.03.2024 Danuta Skowronek 240/2 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrzej i zewnętrznej instalacji gazowej   Kąty Wrocławskie
05.03.2024 Ryszard Kamiński 280/6 Jeszkowice     Czernica Budowa wewnętrzej i zewnętrznej  instalacji gazowej                                                         BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.03.2024 Joanna Miszczyszyn 19/10 Mokronos DOlny Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.03.2024 Krystyna Nadolna 3/2 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej                                                         BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
06.03.2024 Joanna Kozak 193/24 Wojnowice Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
07.03.2024 Satoia S.A. 2704, 2703, 2705, 2469, 2551, 2552, 2553 Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie Budowa sieci kanalizacji deszczowej    
07.03.2024

Grzegorz Bryk

Elżbieta Lewicka

421/9, 421/2 Borowa Długołęka Budowa sieci wodociągowej    
07.03.2024 Joanna i Paweł Bal, Kamila Ratajczak-Seliga, Krzysztof Seliga, Joanna i Maciej Bednarek 124/2 Żerniki Małe Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej    
08.03.2024 Magdalena Idzi 48/7 Łozina Długołęka Budowa sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgloszenia
11.03.2024 Zajcew Lew 162/31, 161/7, 161/13 AM-2 Szczodre Długołęka Budowa odcinka sieci wodociągowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
11.03.2024 Iwona i Piotr Jakubiak 53/10 AM-1 Dobrzykowice Czernica Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA    brak sprzeciwu do zgloszenia
12.03.2024 Dominika Dakowska 123, 124/8, 124/4 Chrząstawa Mała Czernica Budowa sieci wodociągowej    
13.03.2024 Magdalena i Tomasz Baniak 410dr Wojnowice Czernia Budowa odcinka sieci wodociągowej   BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
13.03.2024 Beata Szewczyk 116 Sobótka Sobotka Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.03.2024 Paweł Grabajło 68 Sobótka Sobótka Budowa wewnętrznej instalcji gazowej    
14.03.2024 Polska Spółka Gazownictwa Sp.z o.o. 150/5, 150/2 Zacharzyce Siechnice Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
14.03.2024 Polska Spółka Gazownistwa Sp. z o.o. 150/5, 150/4 Zacharzyce Siechnice Budowa sieci gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
15.03.2024 Gmina Długołęka 162/13, 162/19, 242, 243, 103/1, 246, 160/18, 160/7, 160/1, 104, 160/17, 265, 266 Szczodre Długołęka Budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz z przebudową ul. Liliowej i ul. Makowej    brak sprzeciwu do zgłoszenia
18.03.2024 Lesław Szydłowski 442/5 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
19.03.2024 Tauron Dystrybucja S.A.     541, 136/18, 135/6, 540 Iwiny Siechnice Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
20.03.2024 SUEZ WODA sp. z o.o. 276/10, 263, 262/7 Dobrzykowice Czernica Rozbudowa sieci wodociągowej    
21.03.2024 Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie 272/9, 501, 535 Węgry Żórawina Budowa sieci wodociągowej    
22.03.2024 Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. 45/4 Gajków Czernica Przbudowa gazociągu    
22.03.2024 Winterpol Sp. z o.o. 11/6 Wysoka Kobierzyce Budowa instalacji gazu                              BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.03.2024 Anna i Wiktor Słomka 77 Sobótka Strzeblów Sobótka Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
25.03.2024 Dioklecjan Świercz Investment Sp. k. 28/17, 29/4, 29/9, 2817, 28/21, 29/10, 28/14 Zabrodzie Kąty Wrocławskie Budowa instalacji gazowej    
25.03.2024 G.EN. Operator Sp. o.o. 156, 150/1, 150/2 AM-1 Nadolice Małe Czernica Budowa sieci gaozwej    
26.03.2024 Jarosław Hotała prowadzący działalność gospdoarczą pod nazwą BRPB Jarosław Hotała 71, 97/2, 97/12 Bąków Długołęka Budowa sieci wodociągowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.03.2024 Ryszard Stec 177/1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa instalacji gazu    
26.03.2024 Halina Bielecka 35 Nowa Wieś Wrocławska Kąty Wrocalwskie Budowa wewnętrznej instalacji gazowej    
26.03.2024 Józef Jadowski 573dr, 445/5dr Sulistrowice Sobótka Remont odcinka sieci wodociągowej     BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
26.03.2024 Olch Boyko 426/2, 426/8, 366 Rogów Sobócki Sobótka Rozbudowa sieci wodociągowej    
26.03.2024 Tauron Dystrybucja S.A.  158/12, 158/14, 175/1, 175/2, 176/3, 176/4, 652, 806/1 Siechnice     Siechnice         Budowa sieci elektroenergetycznej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
27.03.2024 Marcin Osowski 455/2, 455/1, 427 Żerniki Wrocławskie Siechnice Budowa sieci wodociągowej    
28.03.2024 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągoów i Kanalizacji Sp. z o.o. 584/5, 584/1, 585, 586/1 AM-1 Kobierzyce Kobierzyce Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    
28.03.2024

Anna Bednarek

Sławomir Bednarek

38/5, 37/1 Gniechowice Kąty Wrocławskie Budowa sieci wodociągowej    
29.03.2024

Lucyna Jaskot

Tadeusz Jaskot

Maciej Jakot

Magdalena Konieczna

19/8 Mokronos Dolny Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zwenętrznej instalacji gazowej    
29.03.2024 Maria Ziobrowska 146 Sobótka Sobótka Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instaalcji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.03.2024 Łukasz Mikołajczyk 147 Sobótka Sobotka Budowa zewnetrznej i wewnętrznej instalacji gazowej   brak sprzeciwu do zgłoszenia
29.03.2024 Mirosław Trybała 245/9, 245/10, 141, 140, 150/3, 150/1, 149/4, 258/1, 150/2 Nadolice Małe Czernica Budowa sieci wodociągowej    
02.04.2024 Anna i Piotr Wajda 341/310 AM-1 Dobrzykowice Czernica Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego    
02.04.2024 Tauron Dystrybucja S.A. 95, 184/7, 184/20, 184/21, 184/22, 184/24, 184/25 Jeszkowice Czernica Budowa sieci elektroenergetycznej    
03.04.2024

Gabriela Karkut

Krzysztof Karkut

40/2 Dobrzykowice Czernica Budowa instalacji gazowej                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.04.2024

Zofia Mistecka

Mieczysław Mistecki

393/19, 393/20 Jeszkowice Czernica Budowa instalcji gazowej                          BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
03.04.2024 Sławomir Mardosz 177 Żórawina Żórawina Budowa zewnętrznej instalacji gazowej BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
04.04.2024 Marta Skutnik 211/15 Czernica Czernica Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej    
04.04.2024 Leonarda Krawiec 105/7 Iwiny Siechnice Budowa instalacji gazowej                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.04.2024 Dawid Pierzchała 156/1 Ratowice Czernica Budowa instalacji gazowej                       BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
05.04.2024 Agnieszka Jochymek 553/88 Strzegomiany Sobotka Budowa nowwego budynku mieszkalnego jednorodzinnego    
05.04.2024 Gmina Długołęka 430/4, 184 Wilczyce Długołęka Budowa sieci wodociągowej    
05.04.2024 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 135/5, 135/7 Iwiny Siechnice Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    
05.04.2024 Zakłda Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 128/9, 128/10, 128/12, 128/14, 128/15, 128/17, 130/1, 130/2, 134, 135/6, 136/18, 138/8, 138/12, 139/12, 140/1, 140/25, 140/26, 140/28 Iwiny Siechnice Budowa sieci kanalizacji sanitarnej    
05.04.2024

Marta Kocińska-Furga

Łukasz Furga

254/7 AM-1 Kamień Długołeka Budowa sieci wodociągowej    
08.04.2024 Ryszard Turczyk 403 Szczodre Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej    
08.04.2024 Stanisław Kucharski 333/4, 332/1 Długołęka Długołęka Budowa wewnętrznej i zewnetrznej instalacji gazowej                                      BKA   brak sprzeciwu do zgłoszenia
09.04.2024 Małgorzata Skawińska 85/1 Wilczyce Długołeka Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej    
09.04.2024 Rembud Adam Makos 3/26, 144, 9/8, 180/23, 9/9, 9/44 Galowice Żórawina Budowa sieci wodociągowej    
09.04.2024 Ekopolmal L.Koleśniczenko S.K.A. 258/8, 262/12 Rzeplin Żórawina Budowa sieci wodociągowej    
09.04.2024 Zbigniew Wolfinger 53/2 Łany Czernica Budowa instalacji gazowej    
09.04.2024 Sabin Dudziec 59/1 Nowa Wieś Kącka Kąty Wrocławskie Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej    
09.04.2024 Barbara Kubaj 42/1 Ślęza Kobierzyce Budowa instalacji gazowej    
10.04.2024 Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak S.C. 284/71, 284/50, 284/51, 284/52, 284/53, 284/54, 284/55, 284/56, 284/57 Bielany Wrocławskie Kobierzyce Budiwa suecu wodociągowej    
10.04.2024 Piotr Kulig 76, 102/9 Kuklice Kobierzyce Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej