Informacje o zgłoszeniach budowy, o której mowa w art. 30a ustawy Prawo budowlane
Data zgłoszenia | Imię, nazwisko lub nazwa inwestora | Nr działki lub domu | Obręb lub ulica i miejscowość | Gmina | Opis projektowanego obiektu | Data wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia | Informacja o braku sprzeciwu | |
22.03.2023 |
Budokom S.C. Marek Sienkowski Sylwester Hempel Małgorzata Grocka Zygmunt Grocki |
65 AM-18 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazu | |||
22.03.2023 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 44/1, 44/4, 44/5, 44/6, 45/4, 45/34, 45/35, 45/36, 45/41, 45/42, 45/43, 54 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.03.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej | 373/1 | Pełcznica | Kąty Wrocławskie | Budowa kanalizacji sanitarnej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
23.03.2023 | Plus Inwest Deweloper Sp. z o.o. | 987/13 AM-4 | Św. Katarzyna | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej orz kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.03.2023 | Renata i Damian Gliszczyńscy | 623/1 AM-2 | Rogów Sobócki | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.03.2023 | Green Home Development Sp. z o.o. Piotr Kłoda | 169dr, 228 AM-1 | Krzyżowice | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej , kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.03.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 464/1, 40/1, 511, 459/2 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.03.2023 | Sanbet Fabryka Betonu W. S. Piotrowscy sp.j. | 384/73, 384/77 AM-1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa instalacji gazowej | |||
24.03.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 61/12, 61/16, 61/11, 61/6, 61/9, 185/6 | Ślęza | Kobierzyce | Budowa sieci elektroenergetycznych z przyłączami | 22.05.2023 | ||
27.03.2023 | Karolina Kumidaj | 714/10 | Jordanów Śląski | Jordanów Śląski | Budowa nowego budynku mieszkalnego | 06.04.2023 wycofanie wniosku | umorzenie postępowania | |
27.03.2023 | BJ Bartosz Jacak | 27/6, 5 | Racławice | Kobierzyce | Budowa sieci Wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.03.2023 |
Anna Turno-Kręcicka Klaudia i Marcin Piekarz Łukasz Płoszajski Mateusz Sikora |
453/8, 453/1 AM-1 | Tyniec Mały | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.03.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 93/52, 93/54, 360 | Wojnowice | Czernica | Budowa gazociągu | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
28.03.2023 |
Agnieszka i Marcin Kokott K&M Investment Sp. z o.o. |
471/1, 477/10 AM-4 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2023 | Grażyna Majkowska-Skrobek | 55/4 | Kamień | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 50 | Biestrzyków | Siechnice | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2023 | Ewa Strzała | 216/12, 216/20, 217/24 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2023 | G.EN. FAZ ENERGIA Sp. z o.o. | 309/883, 309/885, 309/1048, 309/1049 AM-3 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
30.03.2023 |
Daniel Potoczak Adan Macyszyn Bartłomiej Weis |
381/10, 381/5, 28/2 | Groblice | Siechnice | Budowa odcinka sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.03.2023 | Artur Pietrzyk | 50/15 AM-1 | Radomierzyce | Siechnice | Budowa zewnętrznej instalacji gazowej | umorzenie | ||
30.03.2023 | Michał Gogół | 266 | Siedlec | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.03.2023 | Kamil Brzozowicz | 534/4 AM-1 | Iwiny | Siechnice | Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazu | |||
31.03.2023 | Marzena Ramżyńska-Popielska | 450/26 | Iwiny | Siechnice | Przebudowa budynku jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.04.2023 | Krystyna Masternak | 370, 377/1, 376/7 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.04.2023 | Piotr Michalewski | 432/12 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa doziemnej i wewnętrznej instalacji gazu | |||
07.04.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. |
10/8, 10/4, 9dr, 4/3, 4/1dr, 1/1dr AM-9 2/3dr, 2/4dr AM-8 1dr, 2dr, 3/2dr AM-24 100dr, 124, 125, 102/2dr, 102/3dr AM-25 |
Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.04.2023 | GLP Meteorite (Poland) sp. z .o. | 201, 206/2 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.04.2023 | TAURON Dystrybucja S.A. | 309/618, 309/638, 309/671, 309/677, 309/836, 309/837, 309/838, 309/839, 309/840, 309/841, 309/842 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.04.2023 | Ryszard i Małgorzata Osińscy | 46/9 | Kobierzyce | Ślęza |
przebudowa budynku jednorodzinnego wolno stojącego |
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.04.2023 | G.EN. OPERATOR Sp. z o.o. | 165dr, 167/1dr | Krzyków | Czernica | Budowa sieci gazowej śr/c | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.04.2023 | Andrzej Cupryś | 517/1 AM-1 | Iwiny | Siechnice | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.04.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 705/4, 303/22, 303/27, 303/31, 303/32, 302/6, 302/1, 449/2 | Długołeka | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.04.2023 | Gabriela Majczyk | 61/10 AM-1 | Żórawina | Żórawina | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.04.2023 | Robert Matkowski | 86/4, 86/3, 84/25 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.04.2023 | Robert Korkuś | 171dr, 51/2, 49/4, 46/9, 46/3 | Polakowice | Żórawina | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.04.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 575/8, 575/5, 575/7 | Smolec | Katy Wrocławskie | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.04.2023 | Sebastian Tęcza prowadzący działalność pn. DIV Technik Sebastian Tęcza | 231/3, 229/4 | Czernica | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.04.2023 | Janusz Kowalewski | 85/19, 85/12, 86/3, 86/4, 44 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.04.2023 | Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wdociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | 68, 11/7 AM-1 | Żerniki Małe | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.04.2023 | Svitlana Jędrzejczyk | 20/1 | Wilczków | Żórawina | Przebudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.04.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 72/23, 72/20, 72/2, 72/7, 74 AM-26 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.04.2023 | Olga i Bartłomiej Faber | 23/43 | Kąty Wrocławskie | Sośnica-Różaniec | rozbudowa budynku jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.04.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 74, 72/7, 20 AM-26 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej i grawitacyjnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.04.2023 | Roksana Lechowska | 62/16 | Wysoka | Kobierzyce | rozbudowa budynku jednorodzinnego | 8.05.2023 | ||
27.04.2023 | Janusz Kuriata | 58 AM-19 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodiznnego | 10.05.2023 | ||
27.04.2023 | Gmina Sobótka | 12/7 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej Dn355mm | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.04.2023 | Ryszard Janik | 599/14, 617/1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.04.2023 | Daniel Sienkiewicz | 599/14 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.04.2023 | Nestle Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o. |
43/28, 87 6/10 |
Gądów Jaszkotle Zabrodzie |
Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.04.2023 | Jarosław Jach | 103/15, 106/1, 330, 91/10, 91/5 AM-1 | Groblice | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
28.04.2023 | Paweł Lisek | 468/9 | Nasławice | Sobótka | wolno stojący budynek mieszklany jednorodzinny do 70 m | pismo informujące, że zgłoszenie nie spełnia wymogów określonych w ustawie Prawo budowlane | ||
28.04.2023 | Natalia i Tomasz Cieślik | 9/3 AM-1 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci wodociagowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.04.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 257, 260/5, 260/7 | Chrząstawa Mała | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.04.2023 | Jadwiga Targoni | 242/4 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej | |||
04.05.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 140/7, 140/9, 325/2 dr | Czernica | Czernica | Budowa sieci gazowej | bra sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.05.2023 | Wojciech Raus | 199/22, 199/6 | Kamień | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.05.2023 |
Marek Miziur Małgorzata Miziur |
3/26, 3/28 AM-1 | Galowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.05.2023 | Alan Leszek Budziński | 550dr, 445/2dr AM-1 | Strzegomainy | Sobótka | Przebudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.05.2023 | GLP Meteorite (Poland) sp. z o.o. | 1/23, 1/22, 1/29 | Magnice | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.05.2023 | Gmina Sobótka |
236/6, 224, 44, 6/16, 28, 236/3, 5/6, 3/6, 230/1, 45, 59, 244, 99, 236/1, 277/5, 291, 277/3, 286, 98, 43, 290, 226, 3/28, 235/3, 236/5 107 |
Ręków Stary Zamek |
Sobótka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.05.2023 | Barbara Borzymowska | 148, 210 | Pruszowice | Długołęka | Budowa wodociągu De125 | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.05.2023 | Gmina Sobótka |
18/3, 99/2, 32/3, 32/4, 185, 112/3, 154, 107/7, 105, 162, 171, 190, 191, 74/3, 172, 36/2, 73/5 178, 182/1 |
Olbrachtowice Stary Zamek |
Sobótka | Budowa sieci kanalizaji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.05.2023 | Szymon Bartczak | 301/7, 301/8 AM-1 | Długołęka | Długołęka | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.05.2023 | Gmina Kąty Wrocławskie | 92/90 AM-1 | Mokronos Górny | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.05.2023 | Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | 125/2, 127/4, 127/2, 129/3, 127/10 AM-1 | Rolantowice | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.05.2023 | Wspólnota Mieszkaniowa | 29 AM-14 | Sobótka | Sobotka | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.05.2023 | FIT Development Mucha, Nelec, Staśkiewicz S.K.A. | 206/19 AM-1 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.05.2023 | Krzysztof Jaremko | 213/21, 213/50 AM-1 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
10.05.2023 | Zdzisław Kulik | 393 | Mirków | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.05.2023 | Paulina i Krzysztof Sus | 316/21 | Stępin | Długołęka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 43, 42, 35/1, 35/2, 41 | Ujów | Mietków | Budowa sieci kablowej niskiego napięcia | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.05.2023 | Barbara Kuzyszyn | 5 AM-11 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 71/19, 71/18, 100, 72/7, 143 | Piecowice | Długołeka | Budowa sieci kablowej niśkiego napięcia | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.05.2023 | DJ Intres Sp. z o.o. | 10/20, 47/1, 50, 62, 55/9 | Krzeptów | Kąty Wroclawskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 677, 676/7, 676/8, 676/10, 676/11, 676/12 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 603, 486/1, 505/2, 507/1, 507/2, 507/3, 511/1 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa lini kablowej niskiego napięcia | 07.07.2023 | ||
15.05.2023 | Wiesław Ziobrowski | 87 | Groblice | Siechnice | Budowa wewnętrznej i zewnętrznaj instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.05.2023 | Marek Pawlikowski | 63/50 | Gniechowice | Kąty Wrocławskie | Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.05.2023 | Barbara Kara | 186/48 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.05.2023 | Grażyna Kara | 578/1 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. |
544/101, 544/102, 560/2, 434, 1/5, 1/10, 1/9, 429, 525, 89/319, 479, 215/2 |
Wilczyce Kiełczów |
Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.05.2023 | Monika i Albert Demidowscy | 284, 603/1 | Żórawina | Żórawina | Budowa sieci kanalizacj sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.05.2023 | Kopalnia Surowców Mineralnych "Byczeń" Sp. j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia | 246/2, 246/1, 356/5, 225, 223/2, 193, 243, 356/1 | Stróża | Mietków | Budowa sieci wodociągowej | |||
17.05.2023 | Marcin Mucha | 42, 44/22, 44/23, 612/6 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.05.2023 | Wiking Developer Sp. z o.o. | 115, 21/1, 20/5, 22/4, 27/7, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 22/19, 22/20 AM-1 | Mędłów | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 1/2, 22, 47/8, 47/5, 47/6, 47/7 | Biestrzyków | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | |||
18.05.2023 | GREMIX Sp. z o.o. | 338dr, 382/1, 382/13, 382/14, 382/15 AM-1 | Bielawa | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.05.2023 | Wojciech Toborek | 714/1 | Jordanów Śląski | Jordanów Śląski | budowa budynku jednorodzinnego | 31.05.2023 | ||
19.05.2023 | Edward Ludwikowski | 69/1 dr, 37/3, 37/15 AM-1 | Mokronos Górny | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2023 | Bogdan Kucmus | 18 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazowe | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2023 | Stando Development Sp. z o.o. | 371/5, 371/40 | Tyniec Mały | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2023 | Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 206/4, 178, 165, 167 | Wojkowice | Żórawina | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2023 | Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 206/4, 199/6, 197/2, 202/2, 227, 502/1, 501/1 | Wojkowice, Żórawina | Żórawina | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.05.2023 | Włodzimierz i Teresa Ilniccy | 14/12 | Nowa Wieś Wrocławska | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | 01.09.2023 | ||
24.05.2023 | Ryszard Kara | 179/6 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
24.05.2023 | Patrycja Sołyga | 204, 214/7 AM-2 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2023 |
Instal 3D Piotr Hołdowicz Rafał Kruczek Rafał Byczkowski Rotatech Polska Sp. z o.o. |
399, 263, 361/16, 361/11, 361/27 AM-1 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 68/11, 68/16, 68/9, 68/12, 68/17 | Ozorzyce | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 783/5, 770, 781 | Radwanice | Siechnice | Budowa odcinka sieci gazowej | |||
24.05.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 467, 165/5, 165/6, 165/7, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13 | Kiełczów | Długołęka | Budowa odcinka sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2023 | Polska Społka Gazownictwa Sp. z o.o. | 459/2, 467/1 | Kiełczów | Długołęka | Budowa odcinka sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.05.2023 | Aleksandra Muszkieta | 35/3 AM-2 | Radomierzyce | Siechnice | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.05.2023 | Artur Żurakowski | 25/22 | Pełczyce | Kobierzyce | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instlacji gazowej | |||
26.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 602/1, 229, 337/1, 337/2, 337/3, 337/4, 337/5, 337/6, 337/7 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.05.2023 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. |
666/3, 679/2 AM-4 40, 45/41 AM-1 |
Kamieniec Wrocławski Gajków |
Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.05.2023 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 38/1, 38/7, 39, 40, 41, 42/3, 42/4, 44/4, 45/3, 45/4, 45/37 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.05.2023 | Jan Tkaczyk | 673/2 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.05.2023 | Władysław Tkaczyk | 307/7 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.05.2023 | RKZ Development sp. z o.o. | 309/6 | Długołęka | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.05.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 235/6, 571/1, 136/2 | Nowa Wieś Kącka | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka siei gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.05.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 390 | Smolec | Katy Wrocławskie | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.05.2023 | Kobierzyckie Przedsiębierstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | 207, 231/2, 30/19, 30/20, 31/10, 31/11 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.05.2023 | Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | 104, 109/1, 98/8 | Żerniki Male | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.05.2023 |
Aleksandra Seradin Mariusz Dziewięcki |
82/29 | Krzyżowice | Kobierzyce | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.05.2023 | Grażyna Bromowicz | 89/201 | Kiełczów | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.05.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 85/2, 26/1, 26/2, 87, 24/2 | Siechnice | Siechnice | Budowa sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.06.2023 | Beata Kądziela | 15/3 | Królikowice | Kobierzyce | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.06.2023 | Wojciech Bagiński | 70 AM-15 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.06.2023 | Agnieszka Piątek | 13 AM-14 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.06.2023 | Emilia Chałka | 293/3 | Mirków | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.06.2023 | Sweet Home Solutions Sp. z o.o. | 50/90, 50/109, 50/110, 50/141 | Radomierzyce | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 24/9, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 77/4, 100 | Michałowice | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 91/1, 180/5, 241/3, 269, 391 | Siedlec | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.06.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 221/14, 240 AM-1 | Krzyków | Czernica | Budowa gazociągu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.06.2023 | Gabriela Turowska | 36/6 | Suchy Dwór | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.06.2023 | Jan Barański | 141/1 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.06.2023 | Faustyn Czajgucki | 13 AM-31 | Sobotka | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.06.2023 | Roksana Lechowska | 62/16 | Wysoka | Kobierzyce | Rozbudowa i przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej | 6.06.2023 | ||
06.06.2023 | Marek Król | 217/2, 216/4, 216/16 | Stary Zamek | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.06.2023 | Ewa Finster-Gorzko | 311/1 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.06.2023 | Zdzisław Kubicz | 311/1 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 448/2, 446, 438, 441/1, 441/4, 441/5, 441/6, 441/7, 441/8, 441/11, 441/13, 441/14 | Chrząstawa Mała | Czercnia | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 431/76, 431/78, 431/80, 431/81, 431/82, 431/84, 431/85, 431/86, 431/89, 431/91, 431/93, 431/95, 431/97, 431/157, 431/158, 431/166 | Szczodre | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.06.2023 |
Bożena Denkiewicz Eugeniusz Denkiewicz |
24/6 | Wojnowice | Czernica | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.06.2023 | Jezry Jędrkowiak | 80/15 | Długołęka | Długołęka | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.06.2023 | Maciej Mucha | 26/10 | Mędłów | Żórawina | Budowa zewnętrznej instalacji gazowej | |||
13.06.2023 |
Alicja Łukaszewicz Mariusz Mitschke |
112/8, 112/13 | Owsianka | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.06.2023 | SpeeHome Deweloper Sp. z o.o. | 909/13, 909/6, 909/7, 909/14, 652 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.06.2023 | Gmina Długołęka | 430/4, 435 | Wilczyce | Długołeka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | umorzenie | ||
13.06.2023 | Katarzyna Gorzawska | 229, 337/7 AM-2 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
13.06.2023 | Marcin Szczebak prow. działalność gospod. pn.: PER-CAPITAL Marcin Szczebak | 19/14, 19/15 | Łany | Czernica | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.06.2023 | Grażyna Cecot | 388/2 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.06.2023 | Elżbieta Madej | 615/19 | Siechnice | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazu | |||
14.06.2023 | Grzegorz Zięntek | 30 AM-12 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Rozbudowa wewnętrznej instlacji gazowej | umorzenie | ||
14.06.2023 | Robert Woszczyk | 67/4 AM-13 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Rozbudowa wewnętrznej instlacji gazowej | umorzenie | ||
15.06.2023 | Małgorzata i Adam Łoś | 140/6 | Januszkowice | Długołęka | Budowa nowego budynku | 22.06.2023 | ||
15.06.2023 | Agnieszka Kowalów-Krystosek | 254/2 | Długołęka | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.06.2023 | Gmina Sobótka | 48, 25, 22, 21, 39 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 55/116, 90, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6 | Chrząstawa Wielka | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.06.2023 | Zbigniew Ryba | 72/5 | Sobotka | Sobótka | Budowa instalacji gazu | sprzeciw do zgłoszenia | ||
16.06.2023 | Dorota Krzemień | 72 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.06.2023 | Tadeusz Glegociński | 556/15 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.06.2023 | Mariusz Banach, Joanna Banach | 23/1 | Wierzbice | Kobierzyce | Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.06.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Czernica Sp. z o.o. | 309/201, 309/6, 309/185, 309/183, 309/184, 309/182 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.06.2023 | Beata Baranowska-Mazurkiewicz | 31/12 | Domasław | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.06.2023 |
Katarzyna Schmidt Paweł Gnych |
182/8 | Nadolice Wielkie | Czercnia | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.06.2023 | Agnieszka i Marian Stefanek | 721/12 AM-4 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.06.2023 | Jan Śmiałkowski | 10/7 | Magnice | Kobierzyce | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.06.2023 | Michał Matkowski | 87dr, 91/5 | Bliż | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.06.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 498/35, 378/14, 378/3, 387/21, 387/20, 424/1, 427/22, 427/20, 427/21, 8, 9 AM-1 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci wodociagowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.06.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 9, 41, 526, 86/69, 86/70, 86/15, 86/17, 86/25 AM-1 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.06.2023 | Zielony Domaszczyn Sp. z o.o. | 258dr, 108/8, 109/23, 108/4, 416/1, 416/2, 416/3 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 86/1. 86/2. 85/15. 86/4. 85/20. 86/5. 86/6. 86/7. 86/8 | Wojnowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 138/13, 138/8, 432/9 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci kablobej elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.06.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 260/37, 255/3, 119/6, 119/18, 260/1 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.06.2023 | Jacek Dudziec | 229, 574, 238/1 | Nowa Wieś Kącka | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.06.2023 | Green Zero House Sp. z o.o. | 378/247, 378/249, 378/43 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa nowego budynku mieszkalnego | 12.07.2023 | ||
04.07.2023 | Katarzyna i Ryszard Leśniewscy | 98/10 AM-1 | Będkowice | Sobótka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 19.07.2023 | ||
04.07.2023 | Andrzej Bąk | 391/19 AM-1 | Rgów Sobócki | Sobótka | Budowa noewgo budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 21.07.2023 | ||
05.07.2023 | Łukasz Klich | 10/4 | Żórawina | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 105/11, 106/13, 106/12, 105/10, 108/13, 108/10, 107/1, 192, 106/14, 106/11, 105/9, 281 | Karwiany-Komorowice | Żórwina | Budowa sieci elektroenergetycznej | 11.10.2023 | ||
05.07.2023 | Mariola Pochylska | 601/1, 611, 36 | Sulistrowiczki | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 214, 215, 259/1, 259/2 | Mnichowice | Żórawina | Budowa sieci elektroenergetycznej | 18.10.2023 | ||
06.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 432, 457/1, 292, 332 | Jeszkowice, Czernica | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.07.2023 | Artur Prusinkiewicz | 59/10 | Dobkowice | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.07.2023 | Olgierd Wiercimok | 601/1dr, 107/8dr | Sulistrowiczki | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.07.2023 | Gmina Długołęka | 253/1, 213/5, 215, 216 | Szczodre | Długołęka | Budowa i przebudowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 603, 486/1, 505/2, 507/1, 507/2, 507/3, 511/1 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa sieci kablowej | 03.08.2023 | ||
07.07.2023 | Roman Jędrzejczyk Sp. km-a. |
150, 103/3, 103/4, 103/5, 103/35, 104/8, 104/9, 104/16, 101/9, 102, 100, 109 AM-1 107/297, 106 AM-2 |
Krzeptów | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.07.2023 | G.EN. Operator z o.o. | 238/1, 300/16, 301/4, 273, 282/3, 282/6, 287, 291/1, 291/5, 297/16, 298/2, 300/9 | Dobrzykowice | Czernica | Przebudowa i budowa sieci gazowej | 22.11.2023 brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.07.2023 | Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kościuszki 17-17A | 58 | Sobótka | Sobótka |
Budowa wewnętrznej instalacji gazu |
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.07.2023 | FDI I Sp.z o.o. |
65/114, 65/115, 65/117, 65/118, 65/120, 65/218, 175/29, 176/4, 176/6, 191/2, 194, 196 |
Sadków | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.07.2023 | Grzegorz Dobranowski | 245/16 | Kamieniec Wrocławski | Czernica |
Budowa wewnętrznej instalacji gazu |
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.07.2023 | Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stafan Piotrowscy Sp. j. z siedzibą w M. Ślęza | 71/2, 71/3, 71/5, 72/2, 72/3, 72/7, 74, 72/8, 20 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.07.2023 |
Anna Boniecka Jadwiga Carr |
9/100 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazu | |||
14.07.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 38/1 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. O/Wrocław | 40/4, 31/129, 31/56, 31/54 | Pruszowice | Długołęka | Budowa sieci kablowej n/n | |||
17.07.2023 | Grażyna i Piotr Rola | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.07.2023 | Ewa Michalczuk | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.07.2023 | Jacek Polański | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.07.2023 | Ewelina Grzebielucha-Stasiak | 61 AM-14 | Sobótka | Sobótka-miasto | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.07.2023 | Dawid Frankiewicz | 120 AM-3 | Górka | Sobótka-miasto | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. O/Wrocław | 228, 169, 172/8, 172/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Budowa sieci kablowej n/n | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.07.2023 | Teresa Piszcz, Jolanta Bogacz | 23 AM-14 | Sobótka | Sobótka-miasto | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 351/1, 351/2, 352/1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej n/n | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.07.2023 | Maria Gudaris-Bartoszewicz, Marek Bartoszewicz | 318/30, 317/39 | Kiełczów | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.07.2023 | Magdalena Kubiak | 31/1, AM-14, 54/4, 55/11 AM-17 | Sobótka | Sobótka-miasto | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.07.2023 | Krzysztof i Paulina Szalla | 205/15 | Łozina | Długołęka | Budynek jednorodzinny | 26.07.2023 | umorzenie | |
20.07.2023 | Nestle Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o. | 43/10 | Gądów-Jaszkotle | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej wody surowej | 2.10.2023r. | ||
21.07.2023 | Dorota i Waldemar Rokicki | 392/14 | Żórawina | Żórtawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
21.07.2023 | Jakub Brzeski | 131/5, 131/4, 255/3 AM-1 | Mnichowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.07.2023 | Małgorzata Błasińska | 546/1, 238/8 AM-1 | Sulistrowice | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.07.2023 |
Katarzyna Leśniewska Ryszard Leśniewski |
98/8, 106/1 AM-1 | Będkowice | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.07.2023 |
Kamil Ergang Agnieszka Górska |
21dr AM-6 | Sobótka | Sobótka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.07.2023 | Dawid Mankiewicz | 259/4, 322, 350/1 AM-1 | Rogów Sobócki | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.07.2023 | Michał Słowik | 1, 13/4 AM-12 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.07.2023 | Ryszard Saltarski | 26/18 AM-17 | Strzeblów | Sobotka | Budowa domu | umorzenie postępowania | ||
27.07.2023 | Kamila Basiura | 125/24 | Ratowice | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.07.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 218, 219, 350/26, 417/3, 417/5, 417/6, 417/7, 417/10, 417/11, 417/12, 417/15, 417/17, 417/18, 417/19 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | 19-09-2023 | ||
28.07.2023 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 45/3, 45/4, 45/39 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.07.2023 |
Anna Lejkowska Marek Lejkowski |
61/6 AM-1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa instalcji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.07.2023 | Joanna Wojdon, Krzysztof Wojdon | 124/5 | Turów | Żórawina | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.07.2023 | Krzysztof Tomczuk | 146/2, 195dr, 206dr | Wojtkowice | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.07.2023 | Piotr Pacholczyk | 105/2 | Bogunów | Żórawina | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.07.2023 | DŚ Development "Własne M" Sp. z o.o. Wrocław 2 Sp. k. | 330/4, 330/6, 330/7, 355 AM-2 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przykanalikami wpustów deszczowych oraz z wylotem do rowu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.08.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 920/11, 920/13, 920/28 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa elektroenergetycznej sieci nN | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.08.2023 | Cezary Tokarski | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.08.2023 | Marek Kubicz | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.08.2023 | Radosław Syganiec | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.08.2023 | Henryk Wasilewski | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.08.2023 | Dariusz Sokołowski | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.08.2023 | Maciej Tyniec | 195/1 | Krzyżowice-Wierzbica | Kobierzyce | Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.08.2023 | Tomasz Pawełko | 93/41 | Wojnowice | Czernica | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 23.08.2023 | ||
03.08.2023 | Katarzyna i Ryszard Leśniewscy | 98/10 | Będkowice | Sobóta-obszar wiejski | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.08.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 180/193, 181, 180/145 AM-6, 576/12, 576/9, 576/10, 576/11, 182/121, 182/50, 182/49, 182/48, 182/47, 182/120, 182/46, 182/44, 599/2, 580/1, 575/1 AM-7 | Smolec | Kąty Wrocławskie-obszar wiejski | Budowa sieci elektroenergetycznej nn | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.08.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 4/5 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.08.2023 | Agata Kotala | 57/9 | Pełczyce | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.08.2023 | Czesław Pudlik | 56 AM-7 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.08.2023 | Mariusz Godlewski | 72/4 | Wilczków | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.08.2023 | Ewa Szubert | 554 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.08.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 171, 115/16, 115/30, 115/50, 115/89 | Krzyków, Nadolice Małe | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.08.2023 | Wojciech Filar | 68/2, 130/1, 22/2 | Michałowice | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej oraz przyłącza wodociagowego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.08.2023 | Agnieszka Wyka | 177/2 | Wojtkowice | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.08.2023 | Krzysztof Galik, Krzysztof Rupnicki, Robert Postek | 186, 128/10, 128/12 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.08.2023 | Janina Herich | 143/3 | Ratowice | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.08.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. |
21/4, 43/2, 138dr, 150dr, 160/2dr, 165dr, 166dr, 167/1 AM-1 373/1dr, 373/2dr, 434 AM-1 |
Kozłów Pełcznica |
Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.08.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. |
603, 486/1, 507/1, 507/2, 507/3, 511/1 AM-5 505/2 AM-4 |
Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.08.2023 | Adam Dydyński | 210/1 | Ratowice | Czernice | Przebudowa sieci napowietrznej | 30.08.2023 | ||
14.08.2023 | Aleksander Żygadło | 95, 171, 281/1, 281/4 | Polakowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.08.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 106/9, 107/2, 435 | Wilczyce | Długołęka | Budowa odcinka sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.08.2023 | Parkowe Jaszkotle Sp. z o.o. | 77/1, 18/5, , 18/15, 18/2, 19, 37, 38/2 AM-1 | Jaszkotle | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.08.2023 |
Zofia Ziółkowska Stanisław Ziółkowski |
493/1, 493/4, 493/3 | Chrząstawa Wielka | Czernica | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.08.2023 | Beata Gwiażdzińska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gold DOm Beata Gwiaździńska | 128/16, 128/18, 127/15 | Tyniec Mały | Kobierzyce | sieć wody i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.08.2023 | Jan Jarmużek | 102/2 | Pruszowice | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.08.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 1134/1, 1134/5, 1134/7, 1134/6 | Św. Katarzyna | Siechnice | Budowa sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.08.2023 | Jolanta Fidor | 254/8, 254/16 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.08.2023 | Radosław Hołyst | 135/2 | Kiełczów | Długołęka | Budowa zewnetrznej i wewnętrznej instalacji gazu | |||
18.08.2023 | Magdalena Banyś | 119, 8 | Jarosławice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.08.2023 | Gmina Czernica | 165/83, 327 | Czernica | Czernica | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.08.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 333 AM-1 | Czernica | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.08.2023 | Armadafinanse S.A. | 104/5, 104/12, 105/7, 110/2, 133/3, 35/9, 96, 95/3, 104/6, 104/7, 105/8,105/11, 108/3, 117, 121, 109/8, 123/5, 123/7, 127, 141/10, 129/7, 130/8, 134, 33/1, 35/1, 35/3, 59/12, 123/5, 123/7, 90/4, 95/4, 118, 41/4 AM-1 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.08.2023 | Maciej Siewiera | 27/12 AM-1 | Mirosławice | Sobótka | Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 01.09.2023 | ||
22.08.2023 | Janusz Boczula | 119 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa insalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.08.2023 |
Szymon Czarnuch Krzysztof Szalla |
313, 316/6, 314 | Łozina | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.08.2023 | Bartosz Quandt | 895/32, 895/29 | Ramiszów | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.08.2023 |
Bogusław Tomków Mieczysław Tomków |
701/7 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa instalacji gazowej BKA | 05.10.2023 | ||
23.08.2023 | Marcin Danieluk, Rafał Groblicki, Marek Zarzycki | 94/26 | Siedlec | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.08.2023 | Artur Kaszyński | 133 AM-1 | Św. Katarzyna | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.08.2023 | Inwestycje Benova Sp. z o.o. | 123/3, 122/1, 122/5 AM-1 | Bielawa | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
24.08.2023 | 3W Sp. z o.o. Sp.k. | 203/3, 470/9, 203/5, 470/1 | Kiełczów | Długołęka | Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.08.2023 | Marcin Drozd, Krzysztof Mikołajec, Ilona Mikołajec | 286/214 i 286/215 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | przebudowa i rozbudowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej | 11.09.2023 | ||
25.08.2023 | Zofia Brzezińska | 279 AM-2 | Borowa | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociagowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.08.2023 | Robert Cielecki | 166/8 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.08.2023 | Zbigniew Ryba | 72/5 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.08.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 215 dr, 417/8, 417/9, 417/10, 417/11, 417/12 AM-1 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.08.2023 | Michał Fiołek | 128/3 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.08.2023 | Helena Gumienna | 133/3 | Nowa Wieś Kącka | Kąty Wrocławskie | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.08.2023 |
MPD Wodrol Inwestycje Sp. z o.o. sp. k. Marek Kubisiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Marek Kubisiak firma usługowo handlowa Megabud s.c. |
470/1, 185/1, 185/2, 185/4, 185/5, 185/6 AM-1 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.08.2023 | Joanna Jaworowska | 387, 277/1 | Długołeka | Byków | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.08.2023 | M2-Invest Sp. z o.o. | 176/1, 215, 417/8, 417/9, 417/10, 417/11, 417/12, 417/19, 218, 219, 155/1 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci wodociagowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.08.2023 | Zbigniew Michalczuk | 67/4 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.08.2023 | Bogdan Szawan | 16/1 | Suchy Dwór | Żórawina | Budowa instalacji gazu | 05.09.2023 | ||
31.08.2023 |
Beata Żarska Marek Żarski |
58 | Nasławice | Sobótka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | budynek mieszklany jednorodzinny do 70m; brak możliwości wniesienia sprzeciwu, pismo z 21.09.2023 r. | ||
31.08.2023 | Gmina Długołęa | 63 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.08.2023 | Agnieszka Garczyk prowadząća działalność gospodarczą pod nazwą KAZ-BUD Agnieszka Garczyk | 169, 68/5 | Bierzyce | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.08.2023 | Krzysztof Chmielowski | 281/7 | Chrząstawa Mała | Czernica | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.08.2023 | Michał Mróz | 454/1 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.08.2023 | Wojciech Atamaniuk | 606 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.09.2023 | Nap Invest Osiem Sp. z o.o. | 42/4, 42/3 | Łany | Czernica | Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej |
18-09-2023 |
||
01.09.2023 | Gmina Długołęka | 174/2 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.09.2023 | Gmina Długołęka | 411, 410, 173/12, 173/13 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.09.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 168/182, 168/272, 168/297, 168/390, 168/391, 169 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
05.09.2023 | Teresa Lazar | 96/1 | Kilanów | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instlacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.09.2023 | Robert Nocoś | 254, 191/6, 191/7 | Domaszczyn | Długołeka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.09.2023 | Ryszard Janik | 617/1, 617/2, 599/14 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.09.2023 | Opty-Dom Sp. z o.o. Sp. k. | 479 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci wodociagowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.09.2023 | Bartłomiej Perliceusz | 337, 109/11, 109/14 | Mirków | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.09.2023 | Gmina Długołęka | 159/1, 159/2 | Brzezia Łąka | Długołęka | Przebudowa sieci wodociągowej | umorzenie postępowania | ||
06.09.2023 | PDC Industrial Center 151 Sp. z o.o. | 283/3 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa instalacji gazu ziemn. BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.09.2023 | Andrzej Antolak, Agnieszka Florków | 205/5 | Kątna | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.09.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 47/7, 47/6, 47/8, 22, 1/2 | Biestrzyków | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.09.2023 | Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | 584/5, 584/1, 585, 586/1 AM-1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 1.03.2024 | ||
07.09.2023 |
Katarzyna Zdeb-Dudała Marcin Dudała |
542/227 | Siechnice | Siechnice | Budowa nowego budynku | |||
11.09.2023 | Marta Kwaśnica | 229, 328/4 AM-1 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.09.2023 | Ligia Kołodziejczyk | 171/8 | Tyniec Mały | Kobierzyce | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.09.2023 | Bohdan Hovorov | 177/2 AM-1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.09.2023 | Michał Jarki | 347/1, 347/2 | Długołeka | Januszkowice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.09.2023 | Maciej Barzycki | 53/30 | Mnichowice | Żórawina | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.09.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 560/19, 560/20 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci elektroenergetycznej nN | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.09.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 30/2, 72/1, 73/9, 74/3, 75/3, 77/3, 86, 182/4, 184, 185, 186, 188, 196/1 | Kamionna | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci elektroenergetycznej nN | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.09.2023 | DEV-CAR S.C. Roman Krzyżaniak, Krzysztof Pronobis | 188/8, 667, 174/3, 175 | Pasikurowice | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciweu do zgłoszenia | ||
15.09.2023 | Tomasz Michaś | 161/37, 161/30, 586 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | 21.09.2023 wycofanie wniosku | ||
15.09.2023 | Noblie Construction Group Sp. z o.o. | 465, 133/22, 136 | Tyniec Mały | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.09.2023 | PDC Industrial Center 215 Sp. z o.o. | 18, 4/31 | Magnice | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.09.2023 | Zygmunt Krajewski | 573/38 | Wierzbice | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.09.2023 | Barbara Krajewska | 573/48 | Wierzbice | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
18.09.2023 | Mieczysława Lejkowska |
573/6, 573/19, AM-1 395/8 AM-1 |
Wierzbice Królikowice |
Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.09.2023 | Janusz Pawliński | 204/3, 59/10, 59/16 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sorzeciwu do zgłoszenia | ||
18.09.2023 | Edward Lejkowski |
573/6, 573/22 395/8 |
Wierzbice Królikowice |
Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.09.2023 | Danuta Maciejewska | 23 | Strzegomiany | Sobótka | Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 05.10.2023 | ||
19.09.2023 | Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. | 125, 67/1, 66/10, 65/16 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.09.2023 | Mariola Olbert | 32 AM-14 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.09.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 427/9, 427/36, 427/41, 427/42, 427/43 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.09.2023 | Gminnzy Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 195/5 | Wilczków | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.09.2023 | Gminnny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 96/6, 95/7 | Żórawina | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.09.2023 | Ewelina Bilska | 36 AM-14 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.09.2023 | Grzegorz Szatkowski | 70/2 | Wojkowice | Żórawina | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.09.2023 | Anna i Grzegorz Piskor | 21/8 | Łany | Czernica | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.09.2023 | Jolanta Skowrońska, Marek Skowroński | 21/7 | Łany | Czernica | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.09.2023 | AQUAGAZ Technika Grzewcza i Sanitarna Marcin Krawiec | 292, 426/5, 426/10 | Jeszkowice | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.09.2023 | Kazimierz Wolski | 146/1 | Świątniki | Sobótka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 06.10.2023 | ||
22.09.2023 | Justyna i Marcin Połeć | 341/59 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.09.2023 | MLDOM Sakowicz Krawiec Karaszewski | 139, 90, 154, 180/10, 180/9 | Kiełczówek | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.09.2023 | ATOM Deweloper Sp. z o.o. | 42, AM-18 | Sobótka | Sobótka | Przebudowa elektroenergetycznej sieci kablowej | |||
26.09.2023 | AL-LAND SP. Z O.O., K.O.T s.c., Jacek Kamieniak | 677/3 | Mirków | Długołęka | Rozbudowa sieci kanalizacyjnej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
26.09.2023 | Witold Sajewicz | 644/18 | Żórawina | Żórawina | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.09.2023 | Grzegorz Iwanicki | 2/8 AM-12 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.09.2023 | Wojciech Warzyński | 545/46 | Wilczyce | Długołęka | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.09.2023 | Antoni Cielecki | 557 | Żórawina | Żórawina | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.09.2023 | Paulina Kuźniarska | 27/2 | Wojkowice | Żórawina | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.09.2023 | Helena i Lech Reichert | 380/6 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.09.2023 | Patrycja i Maciej Brodowscy | 724/15 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | 16.10.2023 | ||
02.10.2023 | Kamila Gudzowska-Krzyzak | 119/6 | Karwiany | Żórawina | Przebudowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.10.2023 | Dorota Wójcik | 258/3 | Chrząstawa Mała | Czernica | Rozbudowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.10.2023 |
Teresa Kubicz Andrzej Kubicz |
251/1 | Czernica | Czernica | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.10.2023 | Immobiliare Development Sp. z o.o. | 164, 138/7 | Ślęza | Kobierzyce | Przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.10.2023 | Immobiliare Development Sp. z o.o. | 134/23, 163, 136/5 | Ślęza | Kobierzyce | Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
02.10.2023 | Robert Toporczyk | 394/4 | Sulistrowice | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
03.10.2023 | Beata i Igor Stęszewscy | 377/8 | Gajków | Czernica | Demontaż i instalowanie instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.10.2023 | Gwarant Development Sp. z o.o. | 301/7 | Długołęka | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.10.2023 | Nina Kornik | 460/2 | Radwanice | Siehnice | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.10.2023 |
Maria Świstak Adam Świstak |
120 AM-3 | Górka | Sobótka | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.10.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 783/5, 770, 781 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.10.2023 | S&K Sp. z o.o. | 196/3, 118/1, 118/7, 118/12 AM-2 | Śliwice | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.10.2023 | Tomasz Michaś | 161/37, 161/30, 586 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.10.2023 |
Tomasz Staniak Katarzyna Staniak |
246/10 | Długołeka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | 02.11.2023 | ||
05.10.2023 | Gmina Kobierzyce | 4/2 | Magnice | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji deszczowej |
20.10.2023 |
||
05.10.2023 | Elektrotek Sp. z o.o. | 268/7, 267/3, 267/2, 266/2, 125/14, 380/2, 371/3 | Tyniec Mały | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | 02.04.2024 | ||
05.10.2023 | Mariusz Wójcik | 297/10 | Kiełczów | Długołęka | budowa instalacji gazowej | |||
05.10.2023 | Gmina Kobierzyce | 4/2 | Magnice | Kobierzyce | budowa sieci kanalizacji deszczowej | 20.10.2023 | ||
05.10.2023 | Krzysztof Żygadło | 555 | Żórawina | Żórawina | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.10.2023 | Edmund Żygadło | 566 | Żórawina | Żórawina | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.10.2023 | Dom Partner Marek Krajewski | 211/14, 555 AM-1 | Czernica | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.10.2023 | Grzegorz Szatkowski | 70/3 | Wojtkowice | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | |||
09.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie oddział we Wrocławiu | 108/13, 108/10, 107/1, 192, 106/14, 106/10, 105/9 | Karwiany-Komorowice | Żórawina | Budowa sieci elektroenergetycznej |
23-11-2023 |
||
09.10.2023 | Michał Ilnicki | 218/27 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.10.2023 | Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. | 23/1, 23/3, 23/4, 25/2, 96/9 AM-6 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa i demontaż sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej | |||
11.10.2023 | Jacek Majer | 332 | Czernica | Czernica | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 173, 176/12, 170/9,170/10, 170/11, 170/12, 170/13, 170/14, 170/15, 170/16, 170/17, 170/18, 170/19, 170/20, 170/21, 170/22, 170/23, 170/24, 170/25, 170/26, 170/27, 170/28, 170/29, 170/30, 170/31, 170/32 | Jeszkowcie | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.10.2023 | Ewa Łempicka | 380/44 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
13.10.2023 | Mieczysław Kubiak | 809 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
16.10.2023 | Piotr Kowalewski | 77/14 ark. 5 | Sobótka | Sobótka | Budowa nowego budynku | 30.10.2023 | ||
17.10.2023 | Grzegorz Bykowski | 39/7, 102, 58/36 | Okrzeszyce | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
17.10.2023 |
Bogusław Tomków Mieczysław Tomków |
701/7 | Kamieniec Wrocławskie | Czernica | Budowa instalacji gaozwej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.10.2023 | Barbara Łątka | 82/32 | Krzyżowice | Kobierzyce | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.10.2023 | Czesław Jaworski | 64 AM-1 | Pietrzykowice | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.10.2023 | Serhii Kucherenko i Tetiana Kucherenko | 148/2 | Długołęka | Długołęka |
Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.10.2023 | Bogumiła Skawska | 204/1 AM-1 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
20.10.2023 | Anna Chmura | 585/3 | Wilczyce | Długołeka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 804/22, 804/20, 804/12, 804/15, 804/6 | Siechnice | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | 20.12.2023 | ||
20.10.2023 | Agnieszka Wiśniewska | 136/6 | Trestno | Siechnice | Budowa sieci wodoiciągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.10.2023 | Szymon Caban | 61/17 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa nowego budynku mieszkalnego | umorzenie postępowania w dniu 03.11.2023 r. | ||
24.10.2023 | Maciej Góźdź | 41/1 | Stoszyce | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
24.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 155/1, 155/4, 155/5, 155/6, 155/7 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.10.2023 | Mirosław Czernik | 408 | Radwanice | Siechnice | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | 01.12.2023 | ||
24.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 1131/1, 1131/2, 1131/3, 1002 | Św. Katarzyna | Siechnice | Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 218, 219, 350/26, 417/3, 417/5, 417/6, 417/7, 417/10, 417/11, 417/12, 417/15, 417/17, 417/18, 417/19 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.10.2023 | Jarosław Szaszkiewicz | 52 AM-4 | Sobótka | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.10.2023 | Stanisław Przygodzki | 60 AM-4 | Sobótka | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.10.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 428/123, 431/158, 431/86, 431/85, 431/82, 431/81 | Szczodre | Długołęka | Budowa odcinka sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.10.2023 | Józef i Anna Kolańscy | 251/1 | Chrząstawa Mała | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
26.10.2023 | EELVF IV Poland Dev B1 Sp. z o.o. | 284/173, 284/154 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.10.2023 | EELVF IV Poland Dev B1 Sp. z o.o. | 284/177, 25/1, 25/3, 284/146, 284/173, 8, 284/188, 284/82 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.10.2023 | Władysław Lisowski | 55 AM-4 | Strzeblów | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.10.2023 | Marian Szlag | 81/11 | Wojkowice | Żórawina | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.10.2023 | Marian Szlag | 28/7 | Wojkowice | Żórawina | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.10.2023 | Adam Kubiczek | 506/1, 506/7, 505/2, 511/1 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.10.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowice oddział we Wrocławiu | 27/7, 172/11, 27/13, 27/12, 27/11, 27/10 | Mędłów | Żórawina | Budowa sieci elektroenergetycznej |
20-12-2023
|
||
30.10.2023 | Beata Kukot | 89/12 | Biestrzykóe | Siechnice | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | 04.01.2024 | ||
31.10.2023 | Concreto Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. | 391, 392, 78 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.11.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 396, 399, 411, 419, 426/3, 426/4, 426/5, 426/7, 426/8, 426/9, 426/10 | Jeszkowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergatycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.11.2023 | Gmina Sobótka | 134, 187/3, 187/1 | Mirosławice | Sobótka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
02.11.2023 | Domova Sp. z o.o. | 406/3, 223/25, 223/41, 223/26, 223/27, 223/28, 223/29, 223/30, 223/31, 223/32, 223/33, 223/34, 223/35, 223/36, 223/37, 223/38, 223/39, 223/40 | Pełcznica | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.11.2023 | Irena Ottenbreit | 53/1 | Nowa Wieś Kącka | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.11.2023 | Stefania Kondracka | 241/7 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.11.2023 | PF Partners Sp. z o.o. | 633 | Milin | Mietków | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.11.2023 | Piotr Zieliński | 253/3 | Gniechowice | Kąty Wrocławskie | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 13.12.2023 | ||
06.11.2023 | Anna Zdrojewska | 31/4 | Łukaszowice | Siechnice | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.11.2023 |
Ewa i Robert Grochowscy Barbara i Mieczysław Kowalczyk |
467, 151/6, 151/2 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci wody i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.11.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 258/8, 262/12 | Rzeplin | Żórawina | Budowa odcinka sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.11.2023 | Janusz Owcarz | 145/4 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.11.2023 | Wójt Gminy Kobierzyce | 4/2 | Magnice | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.11.2023 |
Tomasz Staniak Katarzyna Staniak |
246/10 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłsozenia | ||
07.11.2023 | Gmina Kobierzyce | 51, 48/26, 48/23, 48/19, 49/9 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.11.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 684/4, 684/8, 684/9, 720, 753/1 | Kamieniec Wrocławskie | Czernica | Budowa sieci elektroenergatycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.11.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 98/4, 98/3, 1/2 | Biestrzyków | Siechnice | Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.11.2023 | Marek Maj | 59/14 | Gajkow | Czernica | Budowa zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.11.2023 | Agnieszka Kulej Gonczarek | 867/53 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Przebudowa budynku jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.11.2023 | Mariola Pochylska | 613/1 dr, 611 dr | Sulistrowiczki | Sobótka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.11.2023 | Piotr Stachowiak | 72/5 | Pustków Żurawski | Kobierzyce | Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | |||
10.11.2023 | Stachowiak Piotr | 72/5 | Pustków Żurawski | Kobierzyce | Budowa budynku mieszkalnego jednorodinnego | 23.11.2023 | umorzenie | |
10.11.2023 | Barbara Dytwińska | 311/1 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.11.2023 | Michał Kik | 302/16, 303/34 | Długołęka | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.11.2023 | Tadeusz Janczak | 70/3 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.11.2023 | Amanda Hoffmann | 68/4, 250/42 | Gniechowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.11.2023 | Wojciech Wojciechowski Monika Łach | 414/3 | Rogów Sobócki | Sobótka | budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 18.12.2023 | ||
15.11.2023 | Rafał Mielnicki | 304/14 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.11.2023 | Tomasz Gorący | 75/1 AM-1 | Strzeganowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.11.2023 | Maciej Gandecki | 2/1 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.11.2023 | Maciej Siewiera | 27/12, 27/11 | Mirosławice | Sobótka | Budowa nowego domu jednorodzinnego | 28.11.2023 | ||
17.11.2023 | Golden Development SP. z o.o. | 309/743, 332/1, 319/48, 319/47, 319/46 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.11.2023 | Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad | 130/9 | Wierzbice | Kobierzyce | Budowa sieci elektroenergetycznej | 16-01-2024 | ||
21.11.2023 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 35dr, 314 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.11.2023 | Stanisław Żygadło | 239/1 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalaji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.11.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 179/1, 179/2, 179/3, 179/4, 179/5, 179/6, 179/7, 179/8, 179/9, 179/10, 179/11, 179/12, 179/13, 179/30, 179/29, 179/26, 179/27, 179/25, 179/24, 179/22, 179/23, 179/21, 179/20, 179/19, 179/18, 179/17, 179/16, 179/15, 179/14, 173, 176/12 | Jeszkowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.11.2023 | Danuta Maciupa | 581/2 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.11.2023 | Polska Spólka Gazownictwa Sp.z o.o. | 69/5, 92/5, 66/25, 66/22, 65/17, 97/6, 65/13 | Nowa Wieś Wrocławska | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci gazowej ś/c PE Dn400 | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.11.2023 | Jacek Maciupa | 581/2 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.11.2023 | Współnota Mieszkaniowa | 581/2 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.11.2023 | Maria Zemsta | 206/17 | Kiełczów | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
27.11.2023 | Małgorzata Winklet-Dąbrowska | 218/11 AM-1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
28.11.2023 | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad | 192 | Wojnarowice | Sobótka | Budowa sieci kablowej niskiego napięcia | 16-01-2024 | ||
28.11.2023 | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad | 14/2 | Mirosławice | Sobótka | Budowa sieci kanlowej niskiego napięcia | 16-01-2024 | ||
28.11.2023 | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad | 24/1 | Mirosławice | Sobótka | Budowa sieci kablowej niskiego napięcia | 16-01-2024 | ||
28.11.2023 | Dominik Kruk | 110/7 | Gajków | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.11.2023 | Robert Ignacak | 762 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.11.2023 | Gmina Kąty Wrocławskie | 5, 6, 7/43, 45/10, 57/9, 72/29, 73/5 | Mokronos Górny | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.11.2023 |
Marcin Możejko Joanna Możejko |
19/7 | Mokronos Dolny | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instlacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.11.2023 | Gmina Długołęka | 430/4, 435 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.12.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 14/2, 10 | Sadków | Kąty Wrocławskie | Budowa elektroenergetycznej sieci niskiego napięcia | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.12.2023 |
Agata Bagińska Bernard Teodorowicz |
185/2 | Iwiny | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.12.2023 | Franciszek Szachniewicz | 38/2 | Małkowice | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.12.2023 | Immobiliare Development Sp. z o.o. | 920/28, 920/11, 920/13 | Święta Katarzyna | Siechnice | Vudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.12.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 603, 675, 486/2, 607, 602, 989, 653, 988, 591/3, 591/4, 591/5, 591/6, 591/7, 591/8, 591/9, 591/10, 591/11, 591/12, 591/13, 591/14, 591/15, 591/16, 591/17, 591/18, 591/19, 591/20, 591/21, 591/22, 591/23, 591/24, 591/25, 591/26 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa sieci kanlowej niskiego napięcia | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.12.2023 | Justyna Szulc | 31/9 | Pruszowice | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazu BKA | |||
08.12.2023 | Wojciech Sołtysik i Beata Chodorowska | 35/8, 503 | Bogdaszowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.12.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 106/1, 126/15 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | |||
11.12.2023 | Aneta Stachurska | 467 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.12.2023 | Marcin Wodziński | 15 dr, 5 AM-1 | Górzyce | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.12.2023 | Grażyna Szynglarewicz | 238/1 | Mkry Dwór | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
13.12.2023 | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad | 80/2 | Gniechowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kablowej niskiego napięcia | 16-01-2024 | ||
13.12.2023 | Hanna Kociemska | 265/7 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice |
Przebudowa budynku jednorodzinnego | |||
14.12.2023 | Scandi VB Sp. z o.o. S.K. | 542/177, 542/297, 542/298 | Siechnice | Siechnice | Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.12.2023 | Scandi VB Sp. z o.o. S.K. | 542/177, 542/303 | Siechnice | Siechnice | Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.12.2023 | Scamdi VB Sp. z o.o. S.K. | 542/177, 542/299 | Siechnice | Siechnice | Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.12.2023 | Scandi VB Sp. z o.o. S.K. | 542/177, 542/300 | Siechnice | Siechnice | Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.12.2023 | Scandi VB Sp. z o.o. S.K. | 542/177, 542/301 | Siechnice | Siechnice | Budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.12.2023 | Scandi VB Sp. z o.o. S.K. | 542/177, 542/302 | Siechnice | Siechnice | budowa wodociągu i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.12.2023 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
158/12, 652, 654, 156/4, 153/2, 150/7, 149/3, 148/2, 147/4, 145/8, 655, 144/17, 144/13, 144/25, 144/28, 144/20, 143/3, 143/9, 656, 121/2, 121/1, 663, 767/1, |
Siechnice | Siechnice | budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.12.2023 | Elektrotek Sp. z o.o. | 268/7, 267/3, 268/9, 268/10 | Tyniec Mały | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.12.2023 | G.EN. OPERATOR Sp. z o.o. | 156dr, 157, 13/3 AM-1 | Nadolice Małe | Czernica | Budowa siei gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.12.2023 | Marta Kwaśnica | 229, 328/4 AM-1 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa odcnika sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
18.12.2023 | Robert Toporczyk | 394/4 | Sulistrowice | Sobótka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.12.2023 | Małgorzata Białowąs | 346/1 | Długołęka | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
19.12.2023 | TDL Development Sp. z o.o. Sp. K. | 40/1, 40/6 AM-1 | Mędłów | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.12.2023 | Invest House Kurita, Szyszkowski S.k. | 312/5, 312/15, 312/14, 313 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.12.2023 | Tomasz Góral | 7/6, 7/5, 234, 233/1, 99/3 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.12.2023 | Łukasz Leśny | 579/4 | Kiełczów | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | 03.01.2024 | ||
20.12.2023 | Agra-Invest Malinowski S.C., Grzegorz Kapała, Paweł Malinowski | 44, 11/6 | Żerzuszyce | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.12.2023 | Tauron Dystrybucja S.A. | 284/3, 284/4 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.12.2023 | Osiedla rodzinne Rusin Sp. k. | 454, 429, 433/7, 433/4, 436/1, 437/1, 534/4, 534/5 AM-1 | Iwiny | Siechnice | Budowa kanalizacji deszczowej | 05.03.2024 | ||
22.12.2023 | Eugeniusz Borek | 101/12 AM-7 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | 03.01.2024 | ||
22.12.2023 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 49/13, 50, 52/20 | Biestrzyków | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.12.2023 | Wioleta Dargiewicz Rumińska | 2383 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.12.2023 | BP EUROPA SE Spółka Europejska Oddział w Polsce | 585, 586/1, 588, 592/4, 599/14 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Brzozowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.12.2023 | Anna Waleńska | 38/5 AM-1 | Biestrzyków | Siechnice | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.12.2023 | Bogda Brodowska | 324/2, 358/16 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.12.2023 | Omega Buildings sp. z o.o. B Sp. k. | 107/10, 156 | Krzeptów | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.12.2023 | Artur Kman | 62/28 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.12.2023 | Wojciech Teller | 200/37, 200/38 AM-1 | Zębice | Siechnice | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | |||
29.12.2023 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 45/3, 45/4, 45/39, 45/40, 45/41 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.12.2023 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 45/37, 45/41 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.01.2024 | Budus-Developer Sp. z o.o.- Wysoka 2 Sp.k | 52/86 | Wysoka | Kobierzyce | ||||
03.01.2024 | SANBET FABRYKA BETONU Wiesława, Stefan Piotrowscy Spółka Jawna | 1248, 2643, 2644, 2645, 2647, 2648, 2667 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej z przepięciem istniejących sieci i przyłączy, przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.01.2024 | Stefan Dudek | 89/306 | Kiełczów | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.01.2024 | Paweł Łaszanowski | 154/2 | Czernica | Czernica | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.01.2024 | Gmina Długołęka | 174/6, 174/9, 657/5 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.01.2024 | Ryszard Bajda | 81/16 | Wojkowice | Żórawina | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.01.2024 | Gmina Długołęka | 126, 79/1, 79/2 | Kępa | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.01.2024 | Sławomir Pitschman | 151 | Januszkowice | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.01.2024 | Agata Watoła | 424/1 | Borowa | Długołęka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodinnego | 15.01.2024 | umorzenie | |
08.01.2024 | Kajetan Suwała | 424/1 | Borowa | Długołęka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodinnego | 15.01.2024 | umorzenie | |
09.01.2024 | Krystyna Bednarska | 3/3 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.01.2024 | Tadeusz Brzezicki | 841 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.01.2024 | Konrad Malinowski, Aneta Malinowska, Roman Dopierała | 468/4 | Sulistrowice | Sobótka | Rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.01.2024 |
Janusz Bielat Marek Zasada |
341/1 dr AM-2 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.01.2024 | Paweł Komorek | 467/1, 158/2 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.01.2024 | Gmina Długołęka | 470/1, 208/15, 208/13 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.01.2024 | Gmina Długołęka | 468/2, 167/9 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brakspzreciwu do zgłoszenia | ||
10.01.2024 | Hanna Kociemska | 263/5 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa nowego budynkumieszkalnego jednorodzinnego | 25.01.2024 | ||
11.01.2024 | Katarzyna Nieckula | 106/2 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.01.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 107/13, 107/14, 119, 108/16, 108/18 | Piecowice | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.01.2024 | Monika Chorzępa | 153 AM-1 | Sobótka | Sobótka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.01.2024 | Kamil Skraburski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Hydro-Kamel Kamil Skraburski | 136/1, 76/2 AM-1 | Kiełczówek | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.01.2024 | Gmina Długołęka | 170/10, 170/13 | Kiełczówek | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.01.2024 | Kamil Juchniewicz | 126/5 | Gajków | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.01.2024 | Kosudar Deweloper Sp. z o.o. | 425/1, 443/7 AM-2 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.01.2024 | Mirosław Czernik | 408 | Radwanice | Siechnice | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.01.2024 | Anna Krzak | 204/18 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.01.2024 | Zbigniew Guzikiewicz | 204/17 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.01.2024 | Andrzej Rybak | 318/19 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.01.2024 | Wiesław Podwysocki | 153/5 | Domasław | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.01.2024 | Bogumił Majchrzycki | 470/76 | Chrząstawa Mała | Czernica | Budowa zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.01.2024 | PELLPALL Sp. z o.o. | 493/3 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.01.2024 | Andrzej Paszkiewicz | 347/18 | Chrząstawa Wielka | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.01.2024 | Mateusz Matkowski | 581/2 | Żórawina | Żórawina | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.01.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 443/1, 275/3, 275/2, 275/1 | Strzegomiany | Sobótka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.01.2024 | Patrycja i Filip Dobijata | 121/11, 70/1, 70/2, 50 | Zębice | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.01.2024 | Alicja Szewc | 867/97 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa zewnętrzneji wewnętrznej instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.01.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 29/3, 90/4, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8, 144/10, 148/1, 150/5 | Zacharzyce | Siechnice | budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.01.2024 | Wrocław Zacharzyce Sp. z o.o. | 92/2, 93/2, 93/4, 150 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.01.2024 | Fabrice Terek | 573/34, 573/27 | Bogdaszowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.01.2024 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 10/24dr, 10/22dr, 8/4dr | Łany | Czernica | Budowa sieci gazowej | 12.02.2024 wycofano wniosek | ||
31.01.2024 | Henryk Kruszelnicki | 693/3 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
31.01.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 804/22, 804/20, 804/12, 804/15, 804/6 | Siechnice | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.02.2024 | Valiantsina Pashkevich | 180/1 | Oleśniczka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.02.2024 | Karolina Pajęcka | 314/3 | Długołęka | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.02.2024 | Tomasz Kaczmarek | 10/13 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.02.2024 | Tomasz Prokop | 25/7 | Kamień | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.02.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 29/3, 90/4, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8, 144/10, 148/1, 150/5 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.02.2024 | Damian Taczała | 266 | Kątna | Długołęka |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
07.02.2024 wycofano wniosek | 09.02.2024 umorzenie | |
05.02.2024 | Irena Krynicka | 69/1 | Długołęka | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.02.2024 | Gmina Sobótka |
dz.nr 134, 12, 13/4, 13/5, 16/8, 16/7, 16/9, 16/4, 17/7, 17/8, 14/2, 28/4, 150, 30/9, 29/7, 78/7, 133/2, 76/5, 76/6, 140, 76/3, 159/9, 159/27, 159/1, 159/2, 159/62, 159/71, 159/61, 159/60, 130/3, 27/10, 22/5, 131, 27/9, 27/11, 27/13, 23, 21, 20/1, 99/13, 99/11, 99/8, 100, 148, 18/5, | Mirosławice | Sobótka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.02.2024 | TOMKÓW NIERUCHOMOŚCI: Patryk Tomków | 38/1, 38/13, 38/5, 38/6 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociagowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.02.2024 | TWIN DEVELOPMENT PIOTR ZIOBERSKI Sp.K | 215, 177/34, 177/35 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.02.2024 | Nestle Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o. | 43/10 | Gądów Jaszkotle | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.02.2024 | Łukasz Michał Pacholski | 614/1, 614/2 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.02.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 4/5dr, 9/10dr, 9/101 AM-1 | Zbrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.02.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 150/5, 150/2, 150/4 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa sieci gazowej | |||
07.02.2024 | Piotr Jarecki | 232/15 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.02.2024 | Henryk Kruszelnicki | 693/2, 693/3 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.02.2024 | Sławomir Protaś | 112, 113 AM-1 | Oława | Żórawina | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.02.2024 | Prologis Poland LXVIII Sp. z o.o. | 338/2 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Rozbudowa wewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.02.2024 | PDC Industrial Center 215 Sp.z o.o. | 196, 200, 211, 4/2, 4/31 | Domasław, Magnice | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.02.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 4/43, 4/58, 4/46, 4/45, 4/9, 12 AM-1 | Krzeptów | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.02.2024 | Andrzej Ambroziak | 135/8, 438 AM-1 | Pasikurowice | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.02.2024 | Albert Leśniak prowadzący działalność gospodarczą pn. Albert Leśniak Install-Bud | 336, 125/1 AM-1 | Bielawa | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.02.2024 | Joanna Radziuk-Gomrych | 112, 70/1, 126 AM-1 | Jarosławice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.02.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 382/2 AM-2 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci gazowej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
14.02.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 470/1, 173/16, 173/10 AM-1 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.02.2024 | Maria Trąba | 87/9 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.02.2024 | Franciszek Kocjan | 271/1 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instlacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.02.2024 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 238/1, 301/4 | Krzyków | Czernica | Przebudowa i budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
15.02.2024 | Gmina Sobótka |
dz.nr 134, 12, 13/4, 13/5, 16/8, 16/7, 16/9, 16/4, 17/7, 17/8, 14/2, 28/4, 150, 30/9, 29/7, 78/7, 133/2, 76/5, 76/6, 140, 76/3, 159/9, 159/27, 159/1, 159/2, 159/62, 159/71, 159/61, 159/60, 130/3, 27/10, 22/5, 131, 27/9, 27/11, 27/13, 23, 21, 20/1, 99/13, 99/11, 99/8, 100, 148, 18/5, obręb Mirosławice, dz.292/11 obręb Wojnarowice, gmina Sobótka |
Mirosławice | Sobótka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.02.2024 | Jadwiga Stefanowicz | 339 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.02.2024 | Ryszard i Joanna Ziembińscy | 490/10 | Chrząstawa Wielka | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.02.2024 | Ilona Siudek | 407, 406/3, 501 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.02.2024 | Łukasz Podwysocki | 206/16 AM-2 | Smolec | Kąty Wrocławskie | Budowa odcinka sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.02.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 286dr, 287dr AM-2 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.02.2024 | Mielniczek Aleksandra i Wojciech Kierzkowski | 1/4, 2, 122, 182 | Górka | Sobótka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.02.2024 | Marcin Wiśny | 330/1 AM-1 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
20.02.2024 | Cesar Gonzales | 350/6, 350/7 | Iwiny | Siechnice | Przebudowa budynku jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.02.2024 | Mariusz Godlewski | 72/2 | Wilczków | Żórawina | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
.22.02.2024 | Park Domaszczyn 2 Sp. z o.o. | 419/2 AM-2 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.02.2024 | Achard Sp. z o.o. | 203/10, 204/7 | Domaszczyn | Długołęka | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Asset Real Ziaja Szymankiewicz Sp. k. | 131/5, 131/6, 131/3, 130/7 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Mariusz Tarczoń | 186/47 | Wilczyce | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Alicja Deryło | 215/3 | Pietrzykowice | Kąty Wrocławskie | Budowa zewnętrznej i wewnetrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Dariusz Babij | 444 | Żórawina | Żórawina | Budowa wewnętrznej instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 45/25, 45/43, 45/36, 45/42, 45/35, 45/34 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 45/25, 45/43, 44/4, 44/5, 45/3, 45/37, 45/38, 45/39, 45/40, 45/41, 45/42, 44/1, 44/2, 45/34, 45/4 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.02.2024 | Wojciech Papierwkosiki | 341/364 | Dobrzykowice | Czernica | Przebudowa budynku jednorodzinnego | 12.04.2024 | ||
23.04.2024 | Gmina Sobótka | 62, 87, 67/1, 67/4, 53, 198, 174, 185, 165, 184/5, 66 | Będkowice | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.02.2024 | Robert Wiater | 81/1 | Romnów | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.02.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 158/12, 158/14, 175/1, 175/2, 176/3, 176/4, 652, 806/1 | Siechnice | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.02.2024 | G.EN. Operator Sp. zo.o. | 16/7dr, 16/5 AM-1 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.02.2024 | Krystyna Mardosz | 364 | Żórawina | Żórawina | Budowa instalacji gazu zewnętrznej i wewnętrznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.02.2024 | Kamil Kucharzewski | 182/18 | Kiełczów | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.02.2024 |
Tatiana Mykhailyk Volodymyr Lokotkov |
169 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalcji zewnętrznej i wewnętrznej gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.02.2024 | Wiking Developer Sp. z o.o. | 182/8 | Pietrzykowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.02.2024 | Agnieszka i Grzegorz Bystoń | 22, 90 | Wilkowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.02.2024 | Spacerowa Residence Sp. z o.o. Sp. komandytowa | 1064, 697, 607/5 | Radwanice | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.03.2024 | Ewa Folga | 1391 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.03.2024 | Yaroslav Miretskyi | 17/1 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.03.2024 | Karolina Wikowicz | 305/2 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.03.2024 | Agnieszka Cieśla | 303 | Byków | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.03.2024 | Danuta Skowronek | 240/2 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrzej i zewnętrznej instalacji gazowej | Kąty Wrocławskie | ||
05.03.2024 | Ryszard Kamiński | 280/6 | Jeszkowice | Czernica | Budowa wewnętrzej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.03.2024 | Joanna Miszczyszyn | 19/10 | Mokronos DOlny | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.03.2024 | Krystyna Nadolna | 3/2 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.03.2024 | Joanna Kozak | 193/24 | Wojnowice | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.03.2024 | Satoia S.A. | 2704, 2703, 2705, 2469, 2551, 2552, 2553 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.03.2024 |
Grzegorz Bryk Elżbieta Lewicka |
421/9, 421/2 | Borowa | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.03.2024 | Joanna i Paweł Bal, Kamila Ratajczak-Seliga, Krzysztof Seliga, Joanna i Maciej Bednarek | 124/2 | Żerniki Małe | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.03.2024 | Magdalena Idzi | 48/7 | Łozina | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
08.03.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 75/5, 75/12, 75/4, 79/9, 79/20 | Skałka | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.03.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 90/1, 80/12, 80/14, 80/3 | Piława | Mietków | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.03.2024 | Zajcew Lew | 162/31, 161/7, 161/13 AM-2 | Szczodre | Długołęka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.03.2024 | Iwona i Piotr Jakubiak | 53/10 AM-1 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
12.03.2024 | Dominika Dakowska | 123, 124/8, 124/4 | Chrząstawa Mała | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak spzreciwu do zgłsozenia | ||
13.03.2024 | Magdalena i Tomasz Baniak | 410dr | Wojnowice | Czernia | Budowa odcinka sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.03.2024 | Beata Szewczyk | 116 | Sobótka | Sobotka | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.03.2024 | ESV S.A. | 242/146, 242/147, 242/148, 242/149, 242/150, 242/160, 242/161, 242/162, 242/169, 242/172, 242/227 | Karwiany-Komorowice | Żórawina | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.03.2024 | Paweł Grabajło | 68 | Sobótka | Sobótka | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej | |||
14.03.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp.z o.o. | 150/5, 150/2 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.03.2024 | Polska Spółka Gazownistwa Sp. z o.o. | 150/5, 150/4 | Zacharzyce | Siechnice | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
15.03.2024 | Gmina Długołęka | 162/13, 162/19, 242, 243, 103/1, 246, 160/18, 160/7, 160/1, 104, 160/17, 265, 266 | Szczodre | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz z przebudową ul. Liliowej i ul. Makowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.03.2024 | Lesław Szydłowski | 442/5 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.03.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 541, 136/18, 135/6, 540 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.03.2024 | SUEZ WODA sp. z o.o. | 276/10, 263, 262/7 | Dobrzykowice | Czernica | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.03.2024 | Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 272/9, 501, 535 | Węgry | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.03.2024 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 45/4 | Gajków | Czernica | Przbudowa gazociągu | brak sprzeciwu d zgłoszenia | ||
22.03.2024 | Winterpol Sp. z o.o. | 11/6 | Wysoka | Kobierzyce | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.03.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 131/1, 12, 4/9, 4/27, 4/42, 4/43, 4/44, 4/14, 4/20, 4/45, 4/16, 4/60, 4/58, 4/59, 4/17 | Krzeptów | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.03.2024 | Anna i Wiktor Słomka | 77 | Sobótka Strzeblów | Sobótka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.03.2024 | Dioklecjan Świercz Investment Sp. k. | 28/17, 28/14, 28/22 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.03.2024 | G.EN. Operator Sp. o.o. | 156, 150/1, 150/2 AM-1 | Nadolice Małe | Czernica | Budowa sieci gaozwej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.03.2024 | Jarosław Hotała prowadzący działalność gospdoarczą pod nazwą BRPB Jarosław Hotała | 71, 97/2, 97/12 | Bąków | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.03.2024 | Ryszard Stec | 177/1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.03.2024 | Halina Bielecka | 35 | Nowa Wieś Wrocławska | Kąty Wrocalwskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.03.2024 | Józef Jadowski | 573dr, 445/5dr | Sulistrowice | Sobótka | Remont odcinka sieci wodociągowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.03.2024 | Olch Boyko | 426/2, 426/8, 366 | Rogów Sobócki | Sobótka | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.03.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 158/12, 158/14, 175/1, 175/2, 176/3, 176/4, 652, 806/1 | Siechnice | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
27.03.2024 | Marcin Osowski | 455/2, 455/1, 427 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak psrzeciwu do zgłoszenia | ||
28.03.2024 | Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągoów i Kanalizacji Sp. z o.o. | 584/5, 584/1, 585, 586/1 AM-1 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.03.2024 |
Anna Bednarek Sławomir Bednarek |
38/5, 37/1 | Gniechowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2024 |
Lucyna Jaskot Tadeusz Jaskot Maciej Jakot Magdalena Konieczna |
19/8 | Mokronos Dolny | Kąty Wrocławskie |
Budowa wewnętrznej i zwenętrznej instalacji gazowej BKA
|
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2024 | Maria Ziobrowska | 146 | Sobótka | Sobótka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instaalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2024 | Łukasz Mikołajczyk | 147 | Sobótka | Sobotka | Budowa zewnetrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.03.2024 | Mirosław Trybała | 245/9, 245/10, 141, 140, 150/3, 150/1, 149/4, 258/1, 150/2 | Nadolice Małe | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | |||
02.04.2024 | Anna i Piotr Wajda | 341/310 AM-1 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 08.04.2024 | ||
02.04.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 95, 184/7, 184/20, 184/21, 184/22, 184/24, 184/25 | Jeszkowice | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.04.2024 |
Gabriela Karkut Krzysztof Karkut |
40/2 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.04.2024 |
Zofia Mistecka Mieczysław Mistecki |
393/19, 393/20 | Jeszkowice | Czernica | Budowa instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.04.2024 | Sławomir Mardosz | 177 | Żórawina | Żórawina | Budowa zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.04.2024 | Marta Skutnik | 211/15 | Czernica | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.04.2024 | Leonarda Krawiec | 105/7 | Iwiny | Siechnice | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.04.2024 | Dawid Pierzchała | 156/1 | Ratowice | Czernica | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.04.2024 | Agnieszka Jochymek | 553/88 | Strzegomiany | Sobotka | Budowa nowwego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 20.06.2024 | ||
05.04.2024 | Gmina Długołęka | 430/4, 184 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak psrzeciwu do zgłoszenia | ||
05.04.2024 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 135/5, 135/7 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu ddo zgłoszenia | ||
05.04.2024 | Zakłda Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 128/9, 128/10, 128/12, 128/14, 128/15, 128/17, 130/1, 130/2, 134, 135/6, 136/18, 138/8, 138/12, 139/12, 140/1, 140/25, 140/26, 140/28 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | |||
05.04.2024 |
Marta Kocińska-Furga Łukasz Furga |
254/7 AM-1 | Kamień | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak psrzeciwu do zgłoszenia | ||
08.04.2024 | Ryszard Tkaczyk | 403 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.04.2024 | Stanisław Kucharski | 333/4, 332/1 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnetrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.04.2024 | Małgorzata Skawińska | 85/1 | Wilczyce | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.04.2024 | Rembud Adam Makos | 3/26, 144, 9/8, 180/23, 9/9, 9/44 | Galowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.04.2024 | Ekopolmal L.Koleśniczenko S.K.A. | 258/8, 262/12 | Rzeplin | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | |||
09.04.2024 | Zbigniew Wolfinger | 53/2 | Łany | Czernica | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.04.2024 | Sabin Dudziec | 59/1 | Nowa Wieś Kącka | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.04.2024 | Barbara Kubaj | 42/1 | Ślęza | Kobierzyce | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.04.2024 | Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak S.C. | 284/71, 284/50, 284/51, 284/52, 284/53, 284/54, 284/55, 284/56, 284/57 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budiwa suecu wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.04.2024 | Piotr Kulig | 76, 102/9 | Kuklice | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.04.2024 | G.EN. OPERATOR Sp. z o.o. | 96/9, 180, 163/1 | Krzyków | Czernica | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.04.2024 | Tadeusz Zajączkowski | 328/3 | Żórawina | Żórawina | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.04.2024 | Krzysztof Komarnicki | 78/1, 95/2dr, 100/2 AM-1 | Baranowice | Kąty Wroclawskie | Budowa odcinków sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.04.2024 | Sebastian i Kamila Morawscy | 141/39 AM-1 | Suchy Dwór | Żórawina | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | |||
17.04.2024 | Natalia Krysiak, Mariusz Krysiak | 218/23 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.04.2024 | Urszula Mielczarek | 133/13 | Bielany Wrocławskie | Kobierzyce | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.04.2024 | Przedsiębiorstwo Inwestycji MieszkaniowychBors, Flis, Kociński Sp. k. | 485, 318/29, 317/26, 317/27 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.04.2024 | PF Partners Sp. z o.o. | 633 AM-1 | Milin | Mietkow | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
19.04.2024 | Anna, Piotr Wajda | 341/310 AM-1 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.04.2024 | Gmina Siechnice | 111/14, 111/44, 111/58, 111/59, 545/161, 545/183, 545/184, 545/185, 545/186, 545/90, 545/110, 584/1 | Siechnice | Siechnice | Przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.04.2024 | Park Domaszczyn 2 Sp. z o.o. | 419/8, 169/5, 252, 169/13, 249 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej, kanalizacji frawitacji z sięgaczami, przepompowni ścieków wraz z kablem elektrycznym | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.04.2024 | Zbigniew Mackiewicz | 435/8 | Chrząstawa Mala | Czernica | Budowa instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.04.2024 | Stanisław Misztal | 137/4 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.04.2024 | Barbara Falińska | 255/9 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa wewnętrznej instaalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.04.2024 | Miko Invest Sp. z o.o. Sp. k. | 263, 350, 38/1, 351/1, 351/2, 32/18 | Gajków | Czernica | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.04.2024 |
Bożena Majchrowska Zbigniew Majchrowski |
442/2 | Chrząstawa Mała | Czernica | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.04.2024 | Pasternak Gerard | 895/25 AM-1 | Ramiszow | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
23.04.2024 | Sun & More Sp. z o.o. Sp. k. | 895/5 AM-1 | Ramiszow | Długołeka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.04.2024 |
Kozak Jacek Kozak Bożena |
309/6 AM-1 | Długołęka | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
23.04.2024 |
Roman Sadziak prowadzący działalność gospodarczą pn. Fit Strefa Roman Sadziak Tomasz Handz |
215/8 AM-1 |
Wilczyce | Długołeka | Budowa odcinka sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
23.04.2024 | Gmina Kobierzyce | 207/1 AM-1 | Bąki | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej | |||
24.04.2024 | Iwona Górniak | 2354 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.04.2024 | Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 56/2, 48, 49, 100/1, 100/2, 32, 38/6 | Jaksonow | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | |||
26.04.2024 | PDC Industrial Center 215 Sp. z o.o. | 18, 4/31 | Magnice | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.04.2024 | Arkadiusz Pasula | 86/8 | Kamień | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej | 17.06.2024 | ||
26.04.2024 | Rafał Małas | 69/2 | Bogusławice | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.04.2024 | Zakład Gospodarki Komunalenj Sp. z o.o. | 266/3, 267/7, 268/5, 270/6, 427, 271/3 AM-1 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak spzreciwu do zgłoszenia | ||
26.04.2024 | Jacek Wolff | 8/3 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.04.2024 | GLP Meteorite (Poland) sp. z o.o. | 301, 302, 290, 283/26, 282/41, 282/39 | Bielany Wrocławski | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.04.2024 | Ewa Wolna | 137/4 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.04.2024 | Krzysztof Woszczyk | 80/11 | Długołęka | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | 01.07.2024 | ||
29.04.2024 | Lilla Kozakiewicz | 30 | Wojnowice | Czernica | Budowa wewnętrznej instalcji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.04.2024 | Stonewall Property Group Sp. z o.o. | 10, 22, 50/12, 49, 102, 100, 101, 90 | Wilkowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.04.2024 | Optimax Elżbieta Uniejewska | 255/2, 92, 526/1, 256/4 | Nadolice Małe | Czernica | Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.04.2024 | Inwest MB Sp. z o.o. | 125, 141/3 | Brzezia Łąka | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
29.04.2024 | Zenon Pękalski | 34/2 | Nowa Wieś Wrocławska | Kąty Wrocławskie | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu BKA | 24.05.2024 | brak sprzeciwu do zgloszenia | |
30.04.2024 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. |
40, 45/39, 45/41 AM-1 666/3, 679/2 AM-4 |
Gajków Kamieniec Wrocławski |
Czernica | Budowa gazociągu | brak sprzeciwu do zgloszenia | ||
30.04.2024 | Dzisiejszy Dom Sp. z o.o. | 45/37, 45/41 AM-1 | Gajków | Czernica | Budowa gazociągu | brak spzreciwu dop zgłoszenia | ||
30.04.2024 | Roman Ostros | 907 | Pruszowice | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazu | umorzenie | ||
30.04.2024 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 271/3, 269, 270/6, 268/5, 255/3, 270/1, 417, 267/12 AM-1 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.04.2024 | Exclusive Butik Michał Cygal | 59/6, 60/1 | Bielawa | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
30.04.2024 | Elżbieta Szmuc | 60/9DR, 60/4, 60/3, 60/13 | Biestrzyków | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.05.2024 | Tauron Dystrybucja S. A. | 289/5, 288, 292, 215, 289/4 | Żórawina | Żórawina | Budowa sieci elektroenergetycznej | 21.06.2024 | ||
02.05.2024 | Tauron Dystrybucja S. A. | 633/31, 633/26, 633/25, 633/5 | Jordanów Śląski | Jordanów Śląski | Budowa sieci elektroenergetycznej | 21.06.2024 | ||
02.05.2024 | Tauron Dystrybucja S. A. | 104, 79, 80, 77/1 | Borowa | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | 21.06.2024 | ||
02.05.2024 | Tauron Dystrybucja S. A. | 139/2, 137/3, 137/4, 137/11, 13712, 148/18, 303 | Łozina | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | 21.06.2024 | ||
02.05.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 135/9, 135/7, 135/2, 135/1 | Januszkowice | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | 01.07.2024 | ||
02.05.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 541/19, 541/20, 241/21 | Wilczyce | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | 01.07.2024 | ||
07.05.2024 | Irena Franz | 257/2 | Długołęka | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.05.2024 | Jolanta Wojnarowska | 140/2 | Borowa | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.05.2024 | Adam Leśniak | 245/2 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.05.2024 | Małgorzata Niedbał | 272dr | Stary Śleszów | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.05.2024 | Hózef Burakiewicz | 316 | Sobotka | Sobótka | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.05.2024 | Tomasz Kowalczyk | 920/6 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.05.2024 | Krzysztof Laskowski | 38/1 | Nowa Wieś Kącka | Kąty Wroclawskie | Rozbudowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.05.2024 | Tadeusz Ulejczyk | 175, 176, 83/1 | Strzeganowice | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
10.05.2024 | Anna Dubas | 307/9 | Długołeka | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.05.2024 | Patryk Mokry | 216/9 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
13.05.2024 | Piotr Mierzwa | 216/9 | Długołeka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.05.2024 | Zakład Gospodarki Komunalenj Sp. z o.o. | 318/1, 309, 169/5 | Groblice | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | |||
14.05.2024 | Andrzej Stachurski | 294/6, 294/3 AM-1 | Węgry | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | |||
15.05.2024 | Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | 266/3, 265/3, 255/3, 266/1, 417 AM-1 | Żerniki Wroclawskie | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | |||
16.05.2024 | Monika Szymańska | 689/2 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.05.2024 | Mariola i Maciej Jaroccy | 348/7 | Długołęka | Długołęka | Budowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.05.2024 | Tauron | 1702, 1701, 1734, 1724, 1725, 1779, 2079, 2160 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.05.2024 | Przy Jeziorze Sp. z o.o. | 297/6, 255/1 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci i przyłącza kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.05.2024 | Robert Banaś | 125/11 | Sulimów | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.05.2024 | Archem Sp. z o.o. | 10/13 | Łany | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
17.05.2024 | Robert Czyż | 12/4 | Siedlakowice | Sobótka | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | 12.06.2024 | ||
20.05.2024 | Małgorzata Sztvauch | 10/35 | Magnice | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.05.2024 | Iwona i Jarosław Jarząbek | 691/6 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Budowa wewnętrznej i zewnętrznaj instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.05.2024 | Zygmunt Zając | 10/35 | Magnice | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej i zewnętrznaj instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.05.2024 | Renata Basińska | 328 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.05.2024 | Krzysztof Godlewski | 94/5 | Kamień | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.05.2024 | Jerzy Mazur | 555 | Sobótka-Górka | Sobótka | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.05.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 2647, 2667 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.05.2024 | Lucyna Ponitka | 72/1 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.05.2024 | AKBiK Sp. z o.o. | 554, 645, 646, 647, 648 | Sobotka | Sobotka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.05.2024 | Mirosław Gil | 204/7 | Dobrzykowice | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.05.2024 | Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie | 156, 157 | Turów | Żórawina | Rozbudowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.05.2024 | G.EN. Operator Sp. z o.o. | 410 dr, 469/8, 469/1, 469/2, 469/3, 470/1, 470/2 AM-1 | Ratowice | Czernica | Budowa sieci gazowej | |||
22.05.2024 | Park Domaszczyn 2 Sp. z o.o. | 169/5, 252, 419/4, 419/5, 419/6, 419/7 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej , sieci wodociągowej i sieci kanalizacji grawitacyjnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2024 | Wioletta Wójtowicz | 690, 689/2 | Żórawina | Żórawina | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2024 | Mirosław Trybała | 117/5, 140, 141, 150/3, 150/2, 150/1, 149/4, 258/1, 148/8 | Nadolice Małe | Czernica | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2024 | Agnieszka Jeglińska | 901 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
22.05.2024 | Osiedla rodzinne Rusin Sp. k. | 56/8, 56/14, 57/1 AM-2 | Biestrzykow | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | |||
22.05.2024 | Keradom Sp. z o.o. | 663, 567/1 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.05.2024 | Joanna Kobusińska | 99 | Groblice | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
23.05.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 104/2 | Groblice | Siechnice | Budowa sieci gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2024 | Piotr Kunysz prowadzący działalność gospdoarczą pn. K-Investhome Piotr Kunysz | 62, 71/2, 39/3, 39/2, 22/1, 20/5, 17/2 AM-1 | Nadolice Małe | Czernica | Budowa sieci woociągowej i kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2024 | AS Sagaris Sp. z o.o. Sp. k. |
83/18, 171 AM-1 115/16, 115/23, 115/30, 115/38, 115/50, 115/78, 115/79, 115/89, 115/124, 123, 117/9, 117/14 |
Krzyków Nadolice Małe |
Czernica | Budowa sieci kanalizajci sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2024 | AS Sagaris Sp. z o.o. Sp. k. |
83/18, 171 115/16, 115/23, 115/30, 115/78, 115/79, 115/89, 123, 117/9, 117/11 |
Krzyków Nadolice Małe |
Czernica | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2024 | Gmina Żórawina | 115, 3/15, 116, 3/24, 3/28 | Suchy Dwór | Żórawina | Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2024 | Gmina Żórawina | 117, 9/6 | Suchy Dwór | Żórawina | Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
24.05.2024 | Tauron Dystrybucja S. A. | 448, 101/13, 447, 101/12, 463, 651/15, 651/3, 651/4 | Kotowice | Siechnice | sieć energetyczna | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.05.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 1609, 1612, 1613, 1615, 1616, 1617, 1636, 1565, 1585, 15, 1494, 1597, 10 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci gazowej | |||
28.05.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 136/18, 135/6, 541 AM-1 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci gaozwej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.05.2024 | Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin Sp.k. | 417/2, 417/8, 417/13, 417/15, 417/17 | Długołeka | Długołeka | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.05.2024 | Patryk Trzaska | 1388 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie |
Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA |
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.05.2024 | Czesław Majchrzyk | 1646 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie |
Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA |
brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
28.05.2024 | Stanisław Godlewski | 94/14 | kamień | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.05.2024 | Borys Sjrzypczyński | 66dr, 41/20 AM-1 | Przezdrowice | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.05.2024 | Czesława Paryna | 522 AM-3 | Żórawina | Żórawina | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
29.05.2024 | Jerzy Mielnicki | 201/10 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.06.2024 | Edward i Henryka Grzegorzak | 30/2 | Krzyków | Czernica | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
04.06.2024 | Lechosław Juszkiewicz | 9/26 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcjia gazowej | |||
04.06.20224 | Zofia Wiech | 130/21 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
04.06.2024 | Zenon Pękalski | 34/2 | Nowa Wieś Wrocławska | Kąty Wrocławskie | Budowa zewnęrznej i wewnętrznej instalacji gazu | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
05.06.2024 | Gmina Długołęka | 220/21 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
06.06.2024 | Edward Owczarek | 345 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnetrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.06.2024 | Quality Investments Sp. z o.o. | 197/5, 449 | Kotowice | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | |||
07.06.2024 | Agnieszka i Ryszard Malińscy | 255/25 | Kamieniec Wrocławskie | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.06.2024 | "Mironiuk" Stanisław Mironiuk | 135/3, 540, 541 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
07.06.2024 | "Mironiuk" Stanisław Mironiuk | 135/3, 135/6, 540, 541 | Iwiny | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.06.2024 | GLP Meteorite (Poland) Sp. z o.o. | 201 | Domasław | Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.06.2024 | GLP Meteorite (Polnad) Sp. z o.o. |
301 201 |
Bielany Wrocławskie Domasław |
Kobierzyce | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
11.06.2024 | Grzegorz Lichtenstein | 817/1 | Mirków | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.06.2024 | Olga Woliarzyk | 451/55 | Jordanów Śląski | Jordanów Śląski | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalcjia gazowej | |||
12.06.2024 | Serhii Lodyzhenskyi | 10/7 AM-1 | Magnice | Kobierzyce | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.06.2024 | Joanna Decker-Łydka | 188/5 | Byków | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
13.06.2024 | Gmina Sobótka |
217/2, 216/6, 236/7, 216/14, 238/4, 238/6, 238/7, 216/6, 216/12, 210, 226, 227/2, 227/1, 194, 148, 187, 167, 119, 116/2, 129, 130, 146, 137, 223, 235, 278, 211, 120, 160/1, 160/2, 236/4, 277/5, 216/22, 216/33, 40/4, 131/1 |
Stary Zamek Michałowice |
Sobotka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | |||
13.06.2024 | Agnieszka Frąckiewicz | 217/11, 217/12 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
14.06.2024 | Bogusław Skruch | 366/5 | Januszkowice | Długołęka | Budow wewnętrznej instalacji gazowej i instalacji zbiornikowej | |||
14.06.2024 | Kamil Horecki | 17/1 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
14.06.2024 | Zbigniew Grzelka | 592/1, 610/1 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | |||
17.06.2024 | Bartłomiej Bundzyło | 473 | Strzeblów | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
18.06.2024 | Zofia i Władysław Kot | 345/8 | Kiełczów | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instlacji gazowej | |||
20.06.2024 | Investo Sp. z o.o. S.K.A. | 156/2, 156/3, 156/4, 156/32, 121/2 | Stoszyce | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | |||
20.06.2024 | Zdzisław Stasiak | 2340 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa i rozbudowa instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
20.06.2024 |
Ewa Barkowska Roman Borkowski |
91/41 | Kiełczów | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalcji gazu | |||
21.06.2024 | Bożena Hnatek | 493/3 | Kamieniec Wrocławski | Czernica | Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
21.06.2024 | Mech Inwest Sp.J. | 254, 193/2 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa sieci wodociągowej | |||
21.06.2024 | Anna Galas | 206/4 | Wilczyce | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazu BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.06.2024 | B&T Puć Invest Sp. j. | 219/11, 219/22, 219/24, 220/8, 220/16 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa odcinka sieci wodociągowej | |||
25.06.2024 | Agnieszka Wiśniewska | 136/6dr | Blizanowice-Trestno | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | umorzenie-wniosek wycofany | ||
25.06.2024 | Elżbieta Olanin | 1010 | Sobótka | Sobótka | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.06.2024 | Mirosław Świerczyński | 217/13 | Wilczyce | Długołęka | Budowa instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
25.06.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 352/1,351/1, 316/1, 358/5, 358/7, 359/1, 361/1, 349, 662, 324/1, 324/2, 324/3, 324/4, 324/5, 324/6, 324/7, 324/8 | Gajków | Czernica | Budowa sieci elektroenergetycznej nN | |||
25.06.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 674, 677, 690, 743, 784/14, 784/17, 790/4 | Radwanice | Siechnice | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciu do zgłoszenia | ||
26.06.2024 | Małgorzata Golina | 441 | Proszkowice | Mietków | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
26.06.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 4/5dr, 1/110 | Zabrodzie | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | |||
27.06.2024 | Piotr Chmiel, Paweł Chmiel, Michał Chmiel, Dorota Misiak, Katarzyna Bielak | 884 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa wewnętrznaj instalacji gazowej | |||
27.06.2024 | Marianna Olech-Michalska, Łukasz Michalski | 542/309 | Siechnice | Siechnice | Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | |||
28.06.2024 | Archicom Nieruchomości JN2 Sp. z o.o. |
50/69, 50/68 413/2 487/4 |
Radomierzyce Żerniki Wrocławskie Iwiny |
Siechnice | Budowa sieci wodociągowej | |||
28.06.2024 | Archicom Nieruchomości JN2 Sp. z o.o. |
413/2, 399/2 487/4 |
Żerniki Wrocławskie Iwiny |
Siechnice | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | |||
28.06.2024 | Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp. j. | 137/1, 137/3, 137/12 | Kobierzyce | Kobierzyce | Zbiornik naziemny LPG i zewnętrzna instalacja gazu płynnego | |||
01.07.2024 | Katarzyna Madera | 177/2 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej istalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.07.2024 | Arnold Denes | 66 | Wojtkowice | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
01.07.2024 | Jarosław Pawłowski | 253 | Górka | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.07.2024 | Aleksandra Bagińska, Karol Bagiński | 542, 540 AM-5 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.07.2024 | Anna Olszewska | 59 | Skała | Długołeka | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
02.07.2024 | Dewelopart Sp. z o.o. | 499/2, 491/2, 296/47, 296/45, 651, 296/31, 296/32, 296/34, 296/35, 296/36, 296/38 | Kiełczów | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej | |||
02.07.2024 | Gmina Długołęka | 93, 37/2, 137/2 | Piecowice | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.07.2024 | Małgorzata Koszalka | 428 | Radwanice | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
03.07.2024 | Satoia.S.A. | 27.04.2700, 2698, 2695, 2693, 2691, 2689, 2687, 2685 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Przebudowa przyłacza kanalizacji deszczowej na sieć kanalizacji deszczowej | umorzenie | ||
03.07.2024 | Christian Wojtowicz | 220/15, 220/8 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączem | brak sorzeciwu do zgłoszenia | ||
05.07.2024 | Irena Sroka | 237/2 | Długołęka | Długołeka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
05.07.2024 | Andrzej Zasłonka | 309/439 | Nadolice Wielkie | Czernica | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalcji gazowej | |||
05.07.2024 | Zaklad Usług Komunalnych Czernica Sp. z o.o. | 120/36, 226/3, 219 | Dobrzykowice | Czernica | budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
08.07.2024 | Joanna Bigos, Mehemt Ali Bozkurt | 413/4 | Wojnowice | Czernica | Budowa instalacji gazowej | |||
08.07.2024 | Anna Saganowska, Piotr Azarewicz | 387/17 | Długołęka | Długołęka | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | |||
08.07.2024 | Arkadiusz Pasula | 86/8 | Kamień | Długołęka | Budowa zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.07.2024 | Aneta Hajto | 215, 259/4 | Mnichowice | Żórawina | Budowa sieci wodociągowej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
09.07.2024 | Paweł Issel | 800/2 | Święta Katarzyna | Siechnice | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
10.07.2024 | Małgorzata Wąsiewicz | 140 | Okulice | Sobótka | Budowa sieci wodociągowej | |||
10.07.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 37dr, 38/2 | Gądów-Jaszkotle | Kąty Wrocławskie | Budowa sieci gazowej | |||
10.07.2024 | Kazimiera Sznajder | 217/11 | Domaszczyn | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
11.07.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. | 971, 972/2, 986, 192, 1914, 1896, 170, 191 | Sobótka | Sobótka | Budowa sieci gazowej | |||
11.07.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 137/7, 137/8, 137/9, 137/2, 37/2 | Piecowice | Długołęka | Budowa sieci elektroenergetycznej | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
12.07.2024 | Urszula Jaworska | 252/7 | Żerniki Wrocławskie | Siechnice | Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej | |||
15.07.2024 | Urszula Dumin | 1382 | Sobótka | Sobótka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
15.07.2024 | Grażyna i Franciszek Godyń | 384/13 AM-6 | Kobierzyce | Kobierzyce | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
15.07.2024 | Agnieszka Majkowska | 237/2 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrzej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
16.07.2024 | Gmina Kąty Wrocławskie | 718 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa instalacji gazowej -kotłownia BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.07.2024 | Gmina Kąty Wrocławskie | 1815 | Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | Budowa instalacji gazowej - kotłownia BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
16.07.2024 | Monika Len | 111/6 | Krzeptów | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
17.07.2024 | Mariola i Maciej Jaroccy | 140/9 | Długołęka | Długołęka | Budowa instalacji gazowej | |||
17.07.2024 | Tauron Dystrybucja S.A. | 90/3, 90/2, 139, 64/1, 86/6, 136/1, 90/4 | Kiełczówek | Długołęka | Budowa linii kablowych nN | |||
17.07.2024 | Jan Mankiewicz | 395 | Sobótka | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
17.07.2024 | Gabriela Werle | 396 | Sobótka | Sobótka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
18.07.2024 | C.A.A - INVEST Sp. z o.o. | 48/1, 45/242, 43/34, 43/68, 45/209, 45/210, 45/255, 45/252 | Wysoka | Kobierzyce | Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | |||
18.07.2024 | Zbigniew Małolepszy | 96/3 | Pruszowice | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
19.07.2024 | Halina i Józef Laska | 216/13 | Kiełczów | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej BKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.07.2024 | Elżbieta Rybczyńska-Karschen | 20/2 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowejBKA | brak sprzeciwu do zgłoszenia | ||
19.07.2024 | Elżbieta Rybczyńska-Karschen | 20/2 | Szczodre | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
22.07.2024 | Urszula Dutka-Zbąska | 25/1 | Wilczków | Żórawina | Budowa instalacji zbiornikowej oraz instalacji wewnętrznej gazu | |||
22.07.2024 | Sławomir Czerwiński | 153/8 | Dobroszów | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
23.07.2024 | Wojciech Jokiel | 400 | Siedlec | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
23.07.2024 | Janusz Bronowicki | 2/3 | Kozłów | Kąty Wrocławskie | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
23.07.2024 | Roman Liszczyński | 47/8 | Galowice | Żórawina | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
24.07.2024 | Gmina Długołęka | 387 | Byków | Długołęka | Budowa sieci kanalizacji deszczowej | |||
25.07.2024 | Michał Magdziński | 59, 8/1 | Przezdrowice | Sobótka | Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej | |||
25.07.2024 | Piotr Wójcicki | 101/2 | Kamień | Długołęka | Budowa wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej | |||
26.07.2024 |
KOREA Autoserwis sp. z o.o. SG Investsment Sp. z o.o. |
7/2, 7/6, 11/1, 8/7 | Łany | Czernica | Budowa sieci wodociągowej | |||
26.07.2024 | Magdalena Śliwak-Kosińska | 433/7 | Gajków | Czernica | Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej | |||
26.07.2024 | Dorota Kandziora | 319/12, 319/13 | Długołęka | Długołęka | Budowa wewnętrznej instalacji gazowej |
Metadane | Drukuj | Historia zmian |