Berkowska Małgorzata - Główny specjalista w Wydziale Dróg i Transportu - ostanie oświadczenie (646.2kB) |
|
|
Kość Wiktoria - Specjalista w Wydziale Komunikacji - ostatnie oświadczenie (1MB) |
|
|
Marta Lipińska - Inspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (884.6kB) |
|
|
Wilczyńska Katarzyna - Podinspektor w zw. otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (855.9kB) |
|
|
Jagielska Kristina - Podinspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (832.5kB) |
|
|
Brodziak Paulina - Podinspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (867.2kB) |
|
|
Krauze Daria - Młodszy referent w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (824.7kB) |
|
|
Kotylak Magdalena - Podinspektor w Wydziale Komunikacji - ostatnie oświadczenie (861.6kB) |
|
|
Domusiewicz Damian - Podinspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (954.1kB) |
|
|
Czepiel Jacek - Podinspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (900.1kB) |
|
|
Witka Adam - Specjalista w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (744.9kB) |
|
|
Całuch Michał - Starszy inspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania dezycji adminstracyjnych (865kB) |
|
|
Oktobrowicz Michał - Starszy inspektor w zw. z otrzymaniem upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych (839kB) |
|
|
Brodziak Paulina - Podinspektor w Wyziale Komunikacji - ostatnie oświadczenie (825.2kB) |
|
|
Całuch Michał - Główny Specjalista za 2021 (830.9kB) |
|
|
Cieślak Agnieszka - Inspektor za 2021 r. (867.3kB) |
|
|
Czepiel Jacek - Podinspektor za 2021 (873kB) |
|
|
Dąbrowska Marzanna - Specjalista za 2021 r. (950kB) |
|
|
Domusiewicz Damian - Główny Specjalista za 2021 (746.7kB) |
|
|
Górniaczyk Anna - Inspektor za 2021 r. (876.3kB) |
|
|
Hano Maciej - Zastępca Dyrektora Wydziału Architektury i Budownictwa za 2021 r. (631.7kB) |
|
|
Jach Monika - Inspektor za 2021 r. (868.4kB) |
|
|
Jagielska Kristina - Podinspektor za 2021 (799.7kB) |
|
|
Jańczak Katarzyna - Dyrektor Wydziału Obsługi za 2021 r. (594.4kB) |
|
|
Jerczyńska Janina - Główny specjalista za 2021 r. (881.9kB) |
|
|
Kasina Kamil - Z-ca Dyrektora Wydziału Komunikacji za 2021 r. (567.7kB) |
|
|
Kmieć Katarzyna - Starszy Inspektor za 2021 r. (829.8kB) |
|
|
Koba Maciej - Dyrektor Wydziału Komunikacji za 2021 r. (877.3kB) |
|
|
Krasicka Irena - Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska za 2021 r. (818.8kB) |
|
|
Krzywiecka Anna - Główny specjalista za 2021 r. (812.8kB) |
|
|
Kwiatkowska Monika - Podinspektor za 2021 r. (770.2kB) |
|
|
Lorek Agnieszka - Starszy Inspektor za 2021 r. (876.8kB) |
|
|
Łapa Bernadeta - Główny specjalista - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu za 2021 r. (613.1kB) |
|
|
Michalska Monika - Podinspektor za 2021 r. (851.1kB) |
|
|
Muchorowska Wioleta - Kierownik Referatu w Wydziale Komunikacji za 2021 r. (647.7kB) |
|
|
Oktobrowicz Michał - Główny Specjalista za 2021 (834.2kB) |
|
|
Pierzchała Beata - Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Prawnego za 2021 r. (825.2kB) |
|
|
Pisarska Joanna - Zastępca Dyrektora Wydziału Dróg i Transportu za 2021 r. (847kB) |
|
|
Podsiadło Andrzej - Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami za 2021 r. (449kB) |
|
|
Preis Bogusław - Podinspektor za 2021 r. (858.8kB) |
|
|
Pyś-Burek Kinga - Podinspektor za 2021 r. (833.1kB) |
|
|
Ruchniewicz Henryk - Podinspektor za 2021 r. (784kB) |
|
|
Skrzynecka-Nowak Justyna - Geodeta Powiatowy, Zastępca Dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami za 2021 r. (758.4kB) |
|
|
Tubek Bożena - Kierownik Referatu w Wydziale Komunikacji za 2021 r. (868.7kB) |
|
|
Kosztyło-Pałys Agnieszka - Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu za 2021 r. (351.2kB) |
|
|
Cogiel Magdalena - Inspektor za 2021 r. (839.9kB) |
|
|
Kotecka Małgorzata - Podinspektor za 2021 r. (892.3kB) |
|
|
Adamiec Karolina - Referent za 2021 (901.7kB) |
|
|
Brojanowska Alicja - Podinspektor za 2021 r. (901.2kB) |
|
|
Bury Konrad - Inspektor za 2021 r. (846.6kB) |
|
|
Glaz Aneta - Główny specjalista za 2021 r. (833.5kB) |
|
|
Górnik Katarzyna - Inspektor za 2021 r. (907.8kB) |
|
|
Kozar Agata - Starszy Inspektor za 2021 r. (855.8kB) |
|
|
Krauze Daria - Młodszy Referent za 2021 (863.6kB) |
|
|
Oruba Dorota - Podinspektor za 2021 r. (863.4kB) |
|
|
Porzuczek Kamila - Główny specjalista za 2021 r. (809.1kB) |
|
|
Wilczyńska Katarzyna - Podinspektor za 2021 (881.2kB) |
|
|
Witka Adam - Specjalista za 2021 (887.8kB) |
|
|
Wróblewska Adriana - Starszy Inspektor za 2021 r. (838.4kB) |
|
|
Wychowaniec Iwona - Podinspektor za 2021 r. (1020.4kB) |
|
|
Żurawska Małgorzata - Pomoc administracyjna za 2021 r. (880.6kB) |
|
|
Kopff-Żurawska Beata - Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa za 2021 r. (817.8kB) |
|
|
Kryszczak Joanna - Dyrektor Wydziału Dróg i Transportu za 2021 r. (553.8kB) |
|
|
Lipińska - Żedzik Marta - Kierownik Referatu ds. uzgodnień i inżynierii ruchu za 2021 (466.3kB) |
|
|
Oleksińska Ewelina - Kierownik Referatu w Wydziale Komunikacji za 2021 r. (909.2kB) |
|
|
Cieśla Irena - Z-ca Dyrektora Wydziału Architektury i Budownictwa za 2021 r. (499.4kB) |
|
|
Siecla Magdalena - Inspektor za 2021 r. (866.2kB) |
|
|
Górniaczyk Anna - korekta oświadczenia majątkowego za 2021 r. (896.2kB) |
|
|
Pierzchała Beata - korekta oświadczenia majątkowego za 2021 r. (856.4kB) |
|
|
Wychowaniec Iwona - korekta oświadczenia majątkowego za 2021 r. (1.1MB) |
|
|
Kotylak Magdalena - korekta ostatniego oświadczenia majątkowego (714.8kB) |
|
|